قیمت و خرید انواع عرقگیر انگشتی پابجی و کالاف، عرق گیر و کاور انگشتی گیمینگ پابجی نانو ضد عرق ارزان

آشنایی با انواع کاور عرق گیر انگشتی گیمینگ (آستین‌ کنترل کننده ضد عرق نانو)

بازی کردن با موبایل، با وجود انواع کاور عرق گیر انگشتی گیمینگ حرفه ای و گیم های هیجان انگیزی در سبک بتل رویال (مثل پابجی Pubg, کالاف دیوتی CallOfDuty Mobile و فورتنایت) به یکی از روتین های زندگی مدرن امروزی تبدیل شده و ساعت به ساعت به تعداد موبایل گیمرها به هزار و یک دلیل و مزیت، افزوده میشه!

انجام حرفه ای هرکاری نیازمند ابزار حرفه ای منحصر به فرد خودش هست و ۱۰۰ البته که این قضیه در مورد گیمینگ ممکنه از هر جایی بیشتر صدق کنه. موبایل گیمینگ هم تافته جدا بافته نیست و از این قاعده پیروی میکنه با این تفاوت که نسبت به سایر پلتفرم ها (مثل پی سی گیمینگ و کنسول) با چالش های نسبتا بیشتری پلیر رو مواجه میکنه.

قیمت و خرید انواع عرقگیر انگشتی پابجی و کالاف، عرق گیر و کاور انگشتی گیمینگ پابجی نانو ضد عرق ارزان

دغدغه‌های موبایل گیمرها و دلیل استفاده از کاور انگشتی تاچ گیمینگ موبایل

موبایل گیمر ها روی صفحه ای نه چندان بزرگ باید به طور لمسی کلید های زیادی رو با سرعت زیاد لمسط کنن و راندمان بازی رو هم با دو شست کنترل کنن. گرم شدن موبایل و در نتیجه اون گرم شدن صفحه موبایل، جرم داشتن و وجود چربی روی صفحه موبایل، تعریق نوک انگشتان و سر خوردن روی صفحه، همگی از چالش هایی هستن که طرز کاملا جدی ای تمرکز شما رو میتونه بهم بزنه و باعث بشه روند بازی از کنترلتون خارج بشه و اتفاقاتی که خواست شما نیست اتفاق بیوفته!

کاور عرق گیر انگشتی گیمینگ یا همان آستین کنترل کننده ضد عرق مخصوص بازی با موبایل که اتفاقا گاها به اسم دستکش عرق گیر گیمینگ موبایل هم ازش نام میبرن، باعث برطرف شدن تمام چالش هایی که در بالا بهشون اشاره کردیم، میشن. این کاورهای انگشتی از جنس نانو هستن و تاثیری در کیفیت تاچ و حساسیت و دقت لمس شما نمیذارن، مشکل تعریق رو برطرف میکنن و باعث ایجاد ثبات در کنترل پارامتر های بازی توسط پلیر میشن.

قیمت و خرید انواع عرقگیر انگشتی پابجی و کالاف، عرق گیر و کاور انگشتی گیمینگ پابجی نانو ضد عرق ارزان

انواع کاور عرقگیر انگشتی گیمینگ نانو و لزوم استفاده از کاورهای باکیفیت و اورجینال

کاور های انگشتی گیمینگ موبایل، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه میشن. کیفیت ساخت این کاورها تاثیر مستقیم داره تو نحوه کارکردشون و طبیعتا مدل های بسیار ارزان از این کاورها باعث افت کیفیت لمس میشن و ممکنه در تمام مواقعی که باید عملکرد درستی داشته باشن، نداشته باشن. کاورهای انگشتی گیمینگ اورجینال، با کیفیت و درجه یک از جنس نانو هستن و بیشترین رسانایی رو در انتقال الکتریسیته به صفحه موبایل دارن و باعث خلق راندمان ۱۰۰ درصدی و تضمینی میشن.

ما در پابجی دونی، با سخت‌گیری فراوون، بهترین و باکیفیت‌ترین کاروهای انگشتی گیمینگ رو از مطرح ترین برندها موجود کردیم تا تمام دغدغه‌های موبایل گیمرهای کاردرست در این زمینه رو، برطرف کنیم.

پشتیبانی تلفنی (۱۰ صبح - ۷ شب)