ممنون از اینکه پابجی دونی رو برای خریدتون انتخاب کردین. توجه داشته باشین که پس از ثبت سفارش، احتیاجی به برقراری تماس تلفنی/متنی با فروشگاه برای پیگیری سفارش نیست. سفارشات به ترتیب اولویت و بلافاصله پس از ثبت، بررسی و ارسال میشوند. از طریق همین صفحه و با وارد کردن شماره سفارشتون که بعد از ثبت سفارش براتون اس ام اس و ایمیل شده و آدرس ایمیلتون میتونین از آخرین وضعیت سفارشتون در پابجی دونی مطلع شین.

همینطور، توجه داشته باشین که فرایند ارسال سفارشات به دو بخش تقسیم میشن. بخشی که وظیفه پابجی دونیه (آماده سازی و تحویل به موقع سفارش شما به ناوگان حمل و نقلی که برای دریافت سفارشتون انتخاب کردین) و بخشی که وظیفه شرکت حمل و نقل کننده مرسوله شماست. (شرکت پست، تیپاکس و یا اسنپ باکس / الوپیک)

بخش پیگیری سفارش در پابجی دونی جهت اطلاع شما از بخش اول سفارشتون هست و بخش دوم از عهده ما کاملا خارجه. وظیفه ما تحویل به موقع سفارش شما به شرکت حمل و نقل کننده ایه که انتخاب کردین.

پس از بسته بندی و تحویل سفارش به پست و یا تیپاکس، کد رهگیری مرسوله از طریق ایمیل و اس ام اس براتون ارسال میشه و هیچ نیازی به پیگیری از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام نیست. تمام سفارشات در پابجی دونی به ترتیب اولویت ارسال میشوند.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

با کد رهگیری که خدمتتون ارسال شده و یا از طریق همین صفحه دریافت میکنید، تاخیر در تحویل و یا موقعیت دقیق مرسولتون رو از وبسایت شرکت پست و یا تیپاکس پیگیری کنید.

وبسایت رهگیری مرسوله های تیپاکس

وبسایت رهگیری مرسوله های پست

  • شرایط و نحوه ارسال سفارشات تهران با پیک: تمامی سفارشات تهران که پیش از ساعت ۱۶ ثبت شوند در همان روز (تا ساعت ۲۰) ارسال و تحویل میشوند و سفارشاتی که پس از ساعت ۱۶ ثبت شوند مطابق اولویت ارسال، در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال میشوند.
  • شرایط و نحوه ارسال سفارشات با پست پیشتاز: تمامی سفارشات پستی حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از ثبت، تحویل اداره پست خواهند شد.
  • شرایط و نحوه ارسال سفارشات با تیپاکس: تمامی سفارشات تیپاکسی که تا ساعت ۱۳ هر روز ثبت شوند، همان روز تحویل تیپاکس میشوند و سفارشاتی که پس از ساعت ۱۳ ثبت شوند در اولین روز کاری، تحویل تیپاکس خواهند شد.