حراج!
حراج!
اورجینال
حراج!
حراج!
اورجینال
حراج!
265,000 تومان 109,000 تومان
حراج!
200,000 تومان 105,000 تومان
حراج!
حراج!
حراج!
120,000 تومان 77,000 تومان
حراج!
درجه ۱
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

آشنایی با دسته های بازی موبایل (دسته پابجی)

دسته های بازی موبایل از آن دسته محصولاتی هستند که به سرعت به سبد لوازم جانبی موبایل ها اضافه شدند و فروش و توسعه عجیب و غریبی در بازار پیدا کردند. دسته‌های بازی موبایل، به نام دسته پابجی هم در بازار شناخته میشود. دسته بازی‌هایی که بعضا طراحی و مکانیزم کاری بسیار ساده ای دارند اما به لطف سبک طراحی شان، کمک شایانی به بهبود تسلط کاربر در بازی های موبایلی میکنند.

شناخت انواع دسته بازی مکانیکی

دسته بازی های مکانیکی، از اولین و محبوب‌ترین دسته های بازی موبایل به شمار میروند که در تنوعی باورنکردنی به بازار عرضه شده اند. این دسته های بازی مخصوص موبایل، با داشتن مکانیزمی ساده اما بسیار کارآمد باعث حل مشکل موبایل گیمرها شده و به شکل قابل توجهی موجب افزایش تسلط آنها میشود. دسته های بازی مکانیکی در دو نوع ۲ ماشه ای (۴ انگشتی) و ۴ ماشه ای (۶ انگشتی) در بازار یافت میشوند و سبک طراحی آنها عموما به دو دسته تریگر (قرار گیرنده روی لبه موبایل) و دسته کامل بازی (در بر گیرنده موبایل) تقسیم میشود.

آشنایی با نحوه کارکرد و بهترین دسته بازی های مکانیکی موبایل

دسته بازی های مکانیکی موبایل نیز همانند سایر انواع دسته های بازی، بسته به کیفیت و اورجینال بودن یا نبودن، عمکرد متفاوتی رو به کاربر ارائه خواهد داد. نکاتی که تاثیر مستقیمی بر راندمان و عملکرد دسته های بازی مکانیکی مگذارد، روان بودن ماشه ها، سَری مخصوص رسانا برای نوک ماشه ها و طراحی ارگونومیک و مطابق با استاندارد است. هر کدوم از این سه مورد نقصی داشته باشد یا کیفیت لازم را نداشته باشد، باعث ایجاد اختلال در روند بازی شما میشود.

ما در پابجی دونی مفتخریم که استانداردترین، با کیفیت ترین و جدیدترین دسته بازی‌های مکانیکی را با تضمین ۱۰۰ درصدی اصالت و بهترین قیمت به دست مخاطبان عزیز موبایل گیمینگ برسانیم.

پشتیبانی تلفنی (۱۰ صبح - ۸ شب)