اورجینال
اورجینال
اورجینال
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

آشنایی با انواع دسته بازی و تریگر مکانیکی موبایل (دسته پابجی و کالاف دیوتی مکانیکی)

دسته بازی های مکانیکی موبایل از آن دسته محصولاتی هستند که به سرعت به سبد لوازم جانبی موبایل ها اضافه شدند و فروش و توسعه عجیب و غریبی در بازار پیدا کردند. دسته‌ بازی و تریگر های موبایل، به نام دسته پابجی و کالاف دیوتی هم در بازار شناخته میشوند. دسته بازی‌هایی که بعضا طراحی و مکانیزم کاری بسیار ساده ای دارند اما به لطف سبک طراحی شان، کمک شایانی به بهبود تسلط کاربر در بازی های موبایلی میکنند.

قیمت و خرید انواع دسته بازی مکانیکی موبایل، گیمپد مکانیکی پابجی PUBG و دسته بازی کالاف دیوتی و پابجی مکانیکی

شناخت انواع دسته بازی و تریگر مکانیکی

این نوع از دسته بازی از اولین و محبوب‌ترین دسته های بازی موبایل به شمار میروند که در تنوعی باورنکردنی به بازار عرضه شده اند. این دسته های بازی مخصوص موبایل، با داشتن مکانیزمی ساده اما بسیار کارآمد باعث حل مشکل موبایل گیمرها شده و به شکل قابل توجهی موجب افزایش تسلط آنها میشود. دسته های بازی مکانیکی در دو نوع ۲ ماشه ای (۴ انگشتی) و ۴ ماشه ای (۶ انگشتی) در بازار یافت میشوند و سبک طراحی آنها عموما به دو دسته تریگر (قرار گیرنده روی لبه موبایل) و دسته کامل بازی (در بر گیرنده موبایل) تقسیم میشود.

آیا دسته بازی های مکانیکی به صفحه گوشی موبایل آسیب میزنن؟

خیر، این یک باور غلط و استدلال غیر منطقی هست که استفاده از دسته بازی های مکانیکی و نوع عملکردشون میتونه باعث بشه صفحه موبایل آسیب ببینه. دسته بازی های مکانیکی گوشی، مکانیزم بسیار ساده و امنی برای استفاده دارن. از یک حدی بیشتر نمیتوان روی ماشه آنها فشار آورد و در نتیجه این امکان که دسته مکانیکی های مخصوص کالاف دیوتی و پابجی موبایل به موبایل آسیب بزنند وجود ندارد.

دسته بازی های مغناطیسی و لیزری بهترن یا مکانیکی؟ کدوم پیشنهاد میشه؟

هر کدوم از مدل های گوناگون دسته بازی موبایل، مزایا و معایب منحصر به فرد خودشون رو دارن. دسته بازی های لیزری و مغناطیسی از تکنولوژی و مکانیزم کاری به‌روز تری استفاده میکنند و طبیعتا جذابیت بیشتری نیز برای مخاطبان دارند. اما مزیت دسته بازی هال مکانیکی سازگاری و عملکرد +۹۹ درصدی آنهاست. گیم پد های مکانیکی مخصوص موبایل، به واسطه نوع طراحی ای که دارند سازگاری و عملکرد تضمینی بیشتری به نسبت دسته بازی های مغناطیسی و لیزری ارائه میکنند.

در مجموع اما، انتخاب بین دسته بازی های مکانیکی، لیزری و مغناطیسی کاملا بستگی به سلیقه، نیاز و سبک استفاده گیمر دارد و به صروت کلی نمیتوان گفت کدام نوع از دسته بازی ها از دیگری بهتر است و پیشنهاد میشود.

قیمت و خرید انواع دسته بازی مکانیکی موبایل، گیمپد مکانیکی پابجی PUBG و دسته بازی کالاف دیوتی و پابجی مکانیکی

آشنایی با نحوه کارکرد و بهترین دسته بازی های مکانیکی موبایل

این نوع از دسته بازی های موبایل نیز همانند سایر انواع دسته های بازی، بسته به کیفیت و اورجینال بودن یا نبودن، عمکرد متفاوتی رو به کاربر ارائه خواهد داد. نکاتی که تاثیر مستقیمی بر راندمان و عملکرد دسته های بازی مکانیکی مگذارد، روان بودن ماشه ها، سَری مخصوص رسانا برای نوک ماشه ها و طراحی ارگونومیک و مطابق با استاندارد است. هر کدوم از این سه مورد نقصی داشته باشد یا کیفیت لازم را نداشته باشد، باعث ایجاد اختلال در روند بازی شما میشود.

ما در پابجی دونی مفتخریم که استانداردترین، با کیفیت ترین و جدیدترین دسته بازی‌های مکانیکی را با تضمین ۱۰۰ درصدی اصالت و بهترین قیمت به دست مخاطبان عزیز موبایل گیمینگ برسانیم.