در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

شناخت انواع موس و کیبورد گیمینگ موبایل و نحوه کارکرد آنها

موس و کیبورد های گیمینگ مخصوص موبایل یا همان موس و کیبورد گیمینگ پابجی برای موبایل ها، در واقع یکی از زیرشاخه های ابزار حرفه ای بازی با موبایل به شمار میان که به پلیر قابلیت های ویژه ای رو ارائه میکنن. موس و کیبورد های گیمینگ موبایل انواع خیلی گوناگونی ندارن و تفاوت اونها عمدتا تو طراحی ظاهریشون و بعضی ویژگی های جزئیشونه! همشون به کمک یه مبدل بلوتوثی که موس و کیبورد با سیم به اون متصل شدن به موبایل وصل میشن و به کمک یه اپلیکیشن واسط،کلید های مختلف رو برای دستورهای گوناگون تنظیم میکنن و موس و کیبورد رو متناسب با نیاز و عادتشون کالیبره میکنن و به بازی میپردازن. این مبدل‌های بلوتوثی معمولا از طریق یه پورت و اتصالشون به منبع تغذیه ‍۵ ولت ۱ آمپری (یا بالاتر) برق خودشونو تامین میکنن.

شناخت بهترین موس و کیبوردهای گیمینگ موبایل

به طور کلی موس و کیبوردهای گیمینگ در عملکرد کلی چندان تفاوتی با موس و کیبوردهای معمولی ندارن اما قطعا در جزئیات تفاوت‌هایی مثال زدنی و محسوس دارن که باعث افزایش سرعت عمل، دقت و سطح کیفی پلیرها میشن. موضوع در مورد موس و کیبورد های گیمینگ موبایل هم همینطوره با این تفاوت که اپلیکیشن واسط و مبدل هم بسیار تعیین کننده ان تو خروجی. موقع انتخاب، حتما به یه برند با تجربه و با سابقه اعتماد کنید و محصول باکیفیتی رو انتخاب کنید تا تو تمام زمینه ها بدون دغدغه بتونین ازش استفاده کنین. اینکه از محصولات متفرقه، بدون برند و بی کیفیت استفاده نکنین واقعا نکته مهمیه که باید در هنگام خرید موس و کیبورد گیمینگ موبایل (موس و کیبورد پابجی) در نظر بگیرین.

آیا با موس و کیبورد، پی سی پلیر شناخته میشیم؟ استفاده از موس و کیبورد چیت Cheat محسوب میشه و باعث بن شدنمون میشه؟

استفاده از ابزار مجاز و قانونی گیمینگ در پلتفرم موبایل، توسط بازی‌های رایج بتل رویال (مثل پابجی، کالاف دیوتی و فورتنایت) بلامانع اعلام شده و طبق گفته کمپانی سازنده و تایید منابع مطرح در این زمینه، کاربر در صورت استفاده از موس و کیبورد گیمینگ برای پابجی موبایل یا کالاف دیوتی، بن نخواهد شد. همینطور، پلتفرم بازی تغییر نخواهد کرد و بازی شما رو با پی سی پلیرها مچ نخواهد کرد و استفاده از موس و کیبورد رو به عنوان شبیه ساز در نظر نخواهد گرفت.