پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

معرفی و بررسی بازی جدید آرنا بریک اوت Arena Breakout

روز ۲۶ ژوئن امسال، بازی جدید موبایل آرنا بریک اوت Arena Breakout معرفی و عرضه شد. توسعه دهنده‌ی این بازی، استودیو MoreFun Studios است که از زیر مجموعه های شرکت بزرگ و معروف چینی Tencent Games می‌باشد. بسیاری این گیم را به دلیل واقع گرایانه بودن گیم پلی آن، مشابه بازی مشهور Escape From Tarkov می‌دانند. این بازی شوتر اول شخص (First Person Shooter) پس از انتشار، سر و صدای زیادی در دنیای موبایل گیمینگ کرده است. در این مقاله‌ی پابجی دونی قصد داریم تا این بازی جدید را به طور کامل معرفی کرده و نکات مهمی درباره این بازی جدید بگوییم. حتما تا انتهای این بلاگ همراه ما باشید.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

طراحی کارکتر در بازی موبایل Arena Breakout

در این بازی می‌توانید شخصیت مورد نظر خود را طبق سلیقه‌ی خود خلق کنید. جنسیت، پرچم، نوع صورت، رنگ پوست، رنگ و مدل مو، نام و… کارکتر خود را انتخاب می کنید تا با آن وارد بازی شوید. پس از شخصی سازی کارکتر خود، به بخش آموزشی یا Tutorial وارد می‌شوید. به شما توصیه می‌کنیم تا این بخش را تا آخر ببینید و رد نکنید.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

بخش حرکت و کنترل ها در آرنا بریک اوت

برای اینکه در این بازی بتوانید برنده شوید و تجربه‌ی خوبی داشته باشید، لازم است تا فرمان های بازی را با دقت و حوصله تنظیم کنید. برای اینکه این کار را به بهترین شکل انجام دهید نیاز است تا ابتدا با دکمه ها و امکانات متنوع این بازی آشنا شوید. این فرمان ها شامل Camera Control، Virtual Joystick، Jump، Crouch، Crawl، Shoot، Reload و Aim. شناخت و تنظیم صحیح این دکمه ها موجب می‌شود تا بتوانید شانس خود را در موفقیت در بازی بالا ببرید. چیدمان درست این فرمان ها هم موجب می‌شود که در بازی تسلط کافی داشته باشید و با تمرین پیشرفت کنید.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

معرفی مود های بازی آرنا بریک اوت Arena Breakout

بازی آرنا بریک آوت، یک بازی بر اساس لوت است. شما باید با گذراندن مأموریت های لازم، مراحل مختلف را بگذرانید. این بازی دارای دو مود اصلی Tactical Op Mode و Covert Op Mode می‌باشد. در ادامه به معرفی این دو مود می‌پردازیم.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

مود Tactical Op Mode، انتخاب تجهیزات

در این مود پلیر ها می‌توانند به صورت آزادانه لودآوت مورد نظر خود را به مأموریت ببرند. یعنی می‌توانید تجهیزات کارکتر، اسلحه ها، توانایی ها و لباس کارکتر خود را شخصی سازی کنید. این مود نیاز به تصمیمات استراتژیک دارد. این گونه می‌توانید مأموریت ها را با تجهیزات مورد نظر خود انجام دهید تا بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشد. به طور خلاصه در این مود بازی قادر هستید تا همه چیز را از قبل انتخاب و شخصی سازی کنید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

گیم پلی غیر قابل پیشبینی در مود Covert Op Mode

برخلاف مود تکتیکال، در این حالت بازی نمی‌توانید تجهیزاتتان را انتخاب کنید. در این مود بازی آرنا بریک اوت، پلیر ها با تجهیزات تصادفی وارد بازی می‌شوند. پس از وارد شدن به مأموریت، شما روی تجهیزات خود کنترل ندارید. بنابراین نیاز است تا استراتژی و سرعت عمل کافی داشته باشید. این بازی المان غیر قابل پیشبینی بودن دارد. مود Covert Op Mode شما را به چالش می‌کشد تا از تجهیزاتی که به شما داده می‌شود حداکثر استفاده را کنید. موفقیت در این بخش به توانایی ها و تصمیم گیری های شما بستگی دارد. استفاده از استراتژی‌های فکرشده، اصلی ترین راه برای برنده بودن در این بازیست.

صرف نظر از مودی که انتخاب می‌کنید، کار تیمی در بازی محبوب ارنا بریک اوت Arena Breakout اهمیت بالایی دارد. لوت بازی میان پلیر ها پخش می‌شود و باید به صورت اشتراکی بازی کنید. برای موفقیت در این بازی لازم است تا کار تیمی و هماهنگی خوبی داشته باشید.

چند نکته برای تازه وارد های بازی Arena Breakout

در ادامه نکاتی از بازی را می‌گوییم که با توجه کردن به این نکته ها می‌توانید زودتر و راحت تر در این بازی حرفه ای شوید.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

داشتن زره یا Armour

زره یا Armour بدون شک یکی از مهم ترین آیتم های هر بازی ای است که در آن اسلحه وجود دارد. وقتی به زره مجهز باشید، آسیب کم تری نسبت به دیگران متحمل می‌شوید. در این بازی بازو ها و پاهای کارکتر مستقیما در معرض تیر قرار دارند. با اینکه دست و پا ها در معرض آسیب دیدگی قطعی هستند اما پوشیدن زره در هر صورت حیاتی است. با داشتن این آیتم نسبت به کسانی که آن را ندارند، آسیب بسیار کم تری خواهید دید. از این موضوع می‌‌توانید به نفع خود استفاده کنید. شما می‌توانید هنگام تیر اندازی به بخش هایی از بدن دشمن که قابل محافظت نیست بیش تر شلیک کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

اهمیت بازیابی تجهیزات از دست رفته

اینکه بتوانید لوت و تجهیزات از دست رفته‌ی خود را بازیابی کنید اهمیت بسیار زیادی در این بازی دارد. اگر در بازی مردید می‌توانید به هم تیمی های خود بگویید تا لوت شما را جمع آوری کرده و در بازی بعدی به شما بدهند. اگر هم تیمی شما هم بمیرد تمامی تجهیزات به باد می رود. اما اگر زنده بماند تمام اقلام و وسایل جمع آوری و احتکار شده توسط تیم حفظ می‌شود. با حفظ کردن این تجهیزات می‌توانید پول خود را هم پس انداز کنید.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

شناخت زمان درست استفاده از هر آیتم

یکی از نکات مهمی که این بازی دارد آن است که باید هر آیتم را به خوبی بشناسید و درک صحیحی از نوع عملکرد آن پیدا کنید. برای این کار لازم است تا به هر المان بازی توجه کنید و توضیحات آن ها را به خوبی بخوانید. هر کدام از تجهیزات نقش و ویژگی های خود را دارند. حتی باید بدانید که هر کدام را در چه زمانی از بازی باید استفاده کنید. برای مثال در حین استفاده از کمک های اولیه یا Med Kit نمی‌توانید کاری به غیر از آن انجام دهید. اگر در زمان و مکان غلطی شروع به استفاده از آن کنید به راحتی کشته می‌شوید.

پدیده جدید بازی های موبایلی بتل رویال، آرنا بریک اوت Arena Breakout

در آرنا بریک اوت Arena Breakout تیمی بازی کنید!

“کار تیمی می‌تواند باعث به حقیقت پیوستن رویا شود”
در بازی Arena Breakout این ضرب المثل قدیمی کاملا درست است. به عنوان یک پلیر شما حق انتخاب دارید تا به صورت انفرادی یا تیمی بازی کنید. اما زمانی که هر دو روش را امتحان می‌کنید متوجه می شوید که با همان میزان تلاش، در یک تیم عملکرد بهتر و با کیفیت تری دارید. بازی به صورت اسکواد گیم پلی شما را افزایش می‌دهد و شما را شکست ناپذیر تر می‌کند. اگر ارتباط درستی با اعضای تیم داشته باشید می‌توانید با هماهنگی های درست به نیاز های لحظه ای تیم پاسخ دهید و برنده مسابقه شوید.

بازی آرنا بریک اوت جدید ترین بازی شوتر موبایلی

این گیم هیجان انگیز و بسیار جذاب به دلیل جدید بودن، موسیقی فوق العاده، صداگذاری عالی، واقع گرایانه بودن و … طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا پیدا کرده. پلیر های ایرانی زیادی هم به این بازی علاقه و توجه نشان داده اند. شاید برخی این بازی جدید شوتر را رقیب اصلی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile و پابجی موبایل PUBG Mobile بدانند. شما می‌توانید این گیم را از طریق استور های قانونی به صورت رایگان نصب کنید.

به نظر شما Arena Breakout می‌تواند جایگزینی برای پابجی و کالاف موبایل باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *