لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

اسلحه هایی که در بازی های بتل رویال انتخاب می‌کنید، اهمیت بسیار بالایی دارند، زیرا می‌توانند سرنوشت شما در مچ ها را تعیین کنند. در این مقاله پابجی دونی قصد داریم تا قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile را به شما معرفی کنیم. پس از آشنایی با این لیست می‌توانید عملکرد خود را در بازی بهبود بخشیده و انتخاب های بهتری در بازی داشته باشید. پس تا انتهای این مقاله حتما همراه ما باشید.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile اسلحه های بسیار متنوعی دارد. از انواع کلت ها تا اسلحه های رگباری و تک تیر در این بازی پیدا می‌شود. اما ۱۰ تا از این اسلحه ها، بیشترین قدرت و میزان دمیج را دارند. در ادامه شما را با ۱۰ تا از بهترین و قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل آشنا می‌کنیم.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۱- Lynx AMR ، اولین نابود کننده ماشین ها در پابجی موبایل

جدید ترین و بهترین اسلحه پابجی موبایل، AMR است. این اسلحه SR می‌تواند ماشین، قایق و موتور های بازی را با تنها ۲ الی ۳ شلیک از بین ببرد! AMR اولین اسلحه Anti-Materiel Rifle بازی پابجی موبایل است. این اسلحه ۱۰ تیر را می‌توانید از ایرداپ ها پیدا کنید.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۲- AKM ، انتخاب پرو پلیر ها با دمیج و لگد بالا

این اسلحه با داشتن تیر ۷.۶۲ میلی متری یکی از پر قدرت ترین و کشنده ترین اسلحه های بازی پابجی موبایل است. حتما دقت کرده اید که اکثر پرو پلیر ها این اسلحه ها در حین بازی به همراه دارند. با شلیک تنها چند تیر از این اسلحه می‌توانید از سخت ترین نبرد ها جان سالم به در ببرید! اسلحه AKM جز معدود اسلحه هاییست که بدون دوربین دید مناسبی دارد. اما موضوعی که باعث می‌شود اکثر پلیر های تازه کار از آن فراری باشند، میزان لگد AKM است.

اگر بتوانید با تکنیک های مختلف لگد این اسلحه را مهار کنید، AKM بهترین اسلحه برای درگیری های نزدیک خواهد بود. به چند دلیل اساسی این گان بهترین انتخاب برای اسلحه اول یا دوم در بازیست. وجود تعداد زیادی AKM در نقشه، دمیج بسیار عالی و دید مناسب حتی بدون اسکوپ از دلایلیست که این اسلحه در رتبه دوم این لیست قرار دارد.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۳- M416‌ ، محبوب ترین اسلحه بازی – لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل

اگر پابجی موبایل باز باشید، اسلحه M416 را بیشتر از هر اسلحه‌ی دیگری دیدید و استفاده کرده‌اید. این گان بدون شک معروف ترین اسلحه رگباری بازی پابجی موبایل می‌باشد. محبوبیت شدید این اسلحه در میان موبایل پلیر ها علاوه بر شدت دمیج آن، به دلیل اسکین های خاص آن نیز می‌باشد. به طور مثال M416 با اسکین یخی معروف ترین اسلحه در بازیست. تیر ۵.۵۶ میلی متری این اسلحه هم به وفور در بازی پیدا می‌شود. بسیاری از پلیر های بازی پابجی موبایل این اسلحه را به عنوان اسلحه اول در بازی استفاده می‌کنند.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۴- S12K ، قدیمی اما قابل اعتماد

اسلحه S12K یکی از بهترین شات گان ها در بازی پابجی موبایل است. این اسلحه با وجود داشتن لگد زیاد، با تنها چند شلیک دقیق می‌تواند انمی را از پا در بیاورد. این اسلحه برای درگیری های نزدیک عالی است. اگر بعد فرود آمدن تنها اسلحه ای که پیدا کردید این شات گان بود، نگران نباشید. شما می‌توانید با کمی دقت در تیراندازی با این شات گان از درگیری های ابتدای مچ سربلند بیرون بیایید. این شات گان قوی معمولا در اتاق ها و سقف ها پیدا می‌شود.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۵- AWM ، صدایش هم کافیست!

بدون شک قوی ترین و بهترین اسلحه پابجی موبایل AWM است. تنها دلیلی که باعث می‌شود در رتبه اول لیست قرار نگیرد، آن است که به سختی می‌توانید این اسلحه را در بازی پیدا کنید. این اسلحه تنها در ایردراپ ها قرار دارد. برای داشتن این اسلحه در بازی نیاز است تا ایردراپ ها را پیدا و باز کنید. راه دیگر آن است که با استفاده از Flare Gun ایردراپ جدیدی را روی زمین بیاورید و به امید پیدا کردن AWM آن را لوت کنید.

مزیت فوق العاده‌ی این سلاح آن است که آنقدر دمیج بالایی دارد که با تنها یک هد شات دقیق می‌توانید انمی را از بین ببرید. این اسلحه مخوف به قدری تأثیرگذار است که انمی با شنیدن تیر های شلیک شده از آن روحیه خود را کاملا از دست می‌دهد. اینکه بقیه تیم ها بدانند شما مجهز به AWM هستید، شانس شما برای بردن بالا می‌رود. زیرا هم دمیج بسیار بالایی دارد و هم اثر روانی شدیدی روی آن ها می‌گذارد. اگر از این اسلحه درست استفاده کنید،‌ می‌توانید برنده نهایی مچ باشید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۶- Micro UZI ، فلفل نبین چه ریزه بازی

اسلحه‌ی UZI در درگیری های تن به تن شما را به یک پلیر غیر قابل شکست تبدیل می‌کند! اگر UZI در دست داشته باشید برنده قطعی در درگیری های 1V1 خواهید بود. بدون شک UZI بهترین SMG بازی پابجی موبایل است. سرعت شلیک بی نظیر آن باعث می شود تا انمی مهلت فرار کردن نداشته باشد. بسیاری از پرو پلیر ها این اسلحه را به عنوان اسلحه تمام کننده یا اسلحه اصلی در درگیری ها انتخاب می‌کنند. اگر در بازی UZI پیدا نکردید می‌توانید از SMG مشابه آن به نام Vector استفاده کنید.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۷- KAR98K ، محبوب دل اسنایپر ها

بعد از اسلحه AWM، این اسلحه محبوبیت بسیار زیادی در میان اسنایپر ها دارد. اسلحه KAR98K می‌تواند حداقل دمیج ۴۹ را ایجاد کند. اگر یک اسلحه AR در کنار KAR98 داشته باشید می‌توانید به راحتی به جنگ انمی ها بروید. یکی از مزیت های دیگر این اسلحه آن است که بسیار راحت تر از اسنایپر های دیگر مانند AWM پیدا می‌شود.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۸- MK14 EBR ، بهترین DMR بازی

با اینکه اسلحه MK14 تنها در ایردراپ ها پیدا می‌شود، اما بهترین اسلحه DMR بازیست. این اسلحه مشابه SKS بوده اما دمیج و سرعت تیر بیشتری نسبت به آن دارد. اگر بتوانید لگد آن را در بازی کنترل کنید می‌توانید به راحتی از پس سخت ترین تیم ها در بازی بر بیایید. بسیاری آن را بهترین انتخاب برای پلیرهایی می‌دانند که به تازگی اسنایپ کردن را شروع کرده‌اند.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۹- SKS ، از بهترین و قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل

اگر در بازی KAR98 و MINI-14 پیدا نکردید، اسلحه SKS بهترین انتخاب برای ادامه بازیست. با اینکه بسیاری بر این باورند که داشتن ۲ اسلحه AR بسیار عقلانی تر از برداشتن SKS در کنار یک اسلحه AR است، اما جالب است بدانید که با این اسلحه و از فاصله‌ی دور می‌توانید درگیری های بازی را به بهترین شکل پیش ببرید. برای موفقیت در بازی پابجی موبایل گاهی لازم است تا باور های غلط دیگران را دور بریزید و اسلحه های متنوعی را امتحان کنید. زیرا همه‌ی آنچه که درباره اسلحه ها می‌گویند حقیقت ندارد.

لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

۱۰- UMP45 ، نباید دست کم بگیریدش

اسلحه UMP45 برای پلیر های تازه کار بهترین انتخاب است. زیرا حداقل دمیجی که وارد می کند از تمامی اسلحه های AR بازی بالاتر است. سرعت بالا و کم بودن لگد این اسلحه باعث می‌شود تا بعد از UZI بهترین SMG بازی باشد. گاهی ممکن است اصلا سمت اسلحه هایی مانند UMP نروید چون شنیده‌اید که ضعیف هستند! اما دلیلی که این اسلحه در لیست ما قرار دارد آن است که در آپدیت های اخیر بازی، این اسلحه قدرت و میزان دمیج بالاتری پیدا کرده و بسیاری از پرو پلیر ها دارند از این اسلحه استفاده می‌کنند.

ارتقا سطح بازی با شناخت قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل در سال ۲۰۲۳

زمانی که به تازگی شروع به بازی کردن پابجی موبایل می‌کنید، اطلاعات دقیقی از اسلحه ها و جزییات بازی ندارید. حتی نمی‌دانید که بهتر است کدام اسلحه ها را بردارید و کدام اسلحه ها را در کنار هم استفاده کنید. معمولا ابتدا جذب اسلحه M416 می‌شوید و بعد هم فکر می‌کنید AWM تنها راه چاره برای برنده شدن در بازیست.

این در حالیست که در بازی پابجی موبایل اسلحه های متنوع و بسیار زیادی وجود دارد. از اسلحه های رگباری تا SMG و DMR ها، شات گان ها و کلت های مختلف. پس از مدتی بازی کردن متوجه می‌شوید که در بازی اسلحه های بسیار خوبی وجود دارد که شما به بازی کردن با آن ها عادت می‌کنید و طبق مهارت های خود لوت می‌کنید. در این بلاگ پابجی دونی لیست ۱۰ اسلحه برتر PUBG را آماده کردیم تا بتوایند سطح بازی خود را با انتخاب صحیح اسلحه ها ارتقا دهید.

شما کدام اسلحه را به این لیست اضافه می‌کنید؟ در بخش دیدگاه ها برایمان بنویسید.

One thought on “لیست قوی ترین اسلحه های پابجی موبایل PUBG Mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *