نقد و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile

نقد و بررسی بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل Warzone Mobile

بازی بسیار موفق و پر طرفدار کالاف دیوتی وارزون Warzone هم اکنون به طور رسمی به دنیای موبایل گیمینگ و بازی با تبلت و آیپد وارد شده است. ورژن موبایلی این گیم تمامی المان های مهم نسخه ی PC را دارد و ریتم سریعی دارد. در ادامه ی این بلاگ پابجی دونی به معرفی و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile می پردازیم. پس تا انتها همراهمان باشید.

نقد و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile

مچ های ۱۰ دقیقه ای و اسکواد های ۳ نفره در مپ Verdansk

در وارزون موبایل مچ ها ۱۰ دقیقه ای هستند و اسکواد ها ۳ نفره. لوت های بسیار زیاد با کیفیت هم از ابتدای بازی در اختیار شما قرار می گیرد تا اسلحه ها و تجهیزات با کیفیتی را سریعا پیدا کرده و بازی کنید.

نقشه کوچک تر است و بخشی از نقشه ی Verdansk است که برای اولین بار در سال ۲۰۲ معرفی شد. نتیجه ی همه ی این ها بازی های بتل رویال بسیار با کیفیت و سرگرم کننده است که معمولا مانند نسخه ی PC سرعت و درجه سختی بالایی دارند.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

نقد و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile

لزوم داشتن دسته بازی و خنک کننده مناسب برای داشتن KD بالاتر

اگر می خواهید نتیجه های خوبی در مچ های وارزون موبایل بگیرید، لازم است تا از تجهیزات مخصوص بازی با موبایل و آیپد استفاده کنید. زمانی که وارد بازی شدید سریعا متوجه می شوید که بسیاری از پلیر ها از گیمپد بلوتوثی و دسته بازی های موبایل و تبلت بازی می کنند. این پلیر ها می توانند مانند پلیر های کنسول و کامپیوتر به راحتی بپرند و سر بخورند. به دلیل آنکه وارزون موبایل را باید با دستگاه های تاچ بازی کنید، نمی توانید به طور همزمان روی چند فرمان تسلط کافی داشته باشید. بنابراین کی از ملزومات بازی کردن وارزون موبایل داشتن گیمپد مناسب است. برای مشاهده و یا خریداری گیمپد و دسته بازی، از صفحه ی دسته بازی موبایل و تبلت پابجی دونی دیدن فرمایید.

نقد و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile

مود ۲۰ دقیقه ای و مود Rebirth Resurgence

وارزون موبایل علاوه بر مود های سولو و اسکواد، مود ۴ نفره ۲۰ دقیقه ای مرسوم و مود Resurgence نیز دارد. مود Resurgence در جزیره ی Rebirth بازی وارزون است که پلیرها وقتی کشته شوند تا زمانی که هم تیمی زنده داشته باشند به بازی برگردانده می شوند.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

نقد و بررسی بازی وارزون موبایل Warzone Mobile

گرافیک بازی به دیوایستان بستگی دارد

 گرافیک بازی جدید وارزون موبایل Warzone Mobile به موبایل و تبلت شما بستگی دارد. اگر دستگاهتان توان کافی برای اجرای این بازی را نداشته باشد، ممکن است افت فریم یا لگ جزئی را تجربه کنید. در اکثر دیوایس ها هم افزایش دما رخ می دهد که نیاز است از خنک کننده موبایل یا تبلت مناسب برای دستگاه خود استفاده کنید. برای مشاهده و یا خرید خنک کننده مناسب از صفحه ی فن خنک کننده گوشی موبایل و تبلت دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *