بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان – در سال ۲۰۲۱

بهترین و مشهور ترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

همیشه وقتی بحث گیمینگ و مطرح ترین گیمرها و استریمر ها میشه، بخش قابل توجهی از این جمعیت رو پسر ها / مرد ها تشکیل میدن. این موضوع ممکنه فقط به خاطر تفاوت در علایق مرد ها و زن ها باشه. اما همین مسئله باعث بیشتر دیده شدن دختر های گیمر حرفه ای شده. در این مقاله قصد داریم بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان رو بهتون معرفی کنیم. سعی میکنیم اطلاعات اندکی از بیوگرافی اونها هم ذکر کنیم تا بیشتر باهاشون آشنا شید.
حتما تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

محبوب ترین و پرطرفدار ترین دختر های پابجی پلیر در دنیا – سال 2021

شماره ۵ – پوجا | Pooja Gaming

پوجا گیمینگ یه دختر استریمر و گیمر معروف اهل دهلی – هند هست. پوجا ۲۹ سال سن داره (در سال ۲۰۲۱) و پابجی موبایل رو با شبیه ساز روی پی سی PC (کامپیوتر) بازی میکنه و روی یوتیوب طرفدارای زیادی داره. فعالیتش رو روی یوتیوب از نوامبر ۲۰۱۸ آغاز کرده و در حال حاضر دومین کانال پر طرفدار پابجی موبایل یوتیوب در هنده. (بین پلیرهای دختر)

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

شماره ۴ – چِن نو | Chen Nuo

چن نو یکی از بهترین و پر طرفدار ترین دختر های پابجی موبایل پلیر در دنیاست. اون اهل ایوانه و فقط ۲۳ سال سن داره. با وجود سن کمش حدود ۹۰۰ هزار سابسکرایبر تو یوتیوب داره و تجربه بازدید ۱۰ میلیونی برای یک ویدیو در یوتیوب رو داره.
چن نو از بهترین و محبوب ترین پلیر های چین و تایوان محسوب میشه.

بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

شماره ۳ – پایال | Payal Gaming

پایال گیمر معروف و محبوب هندی اهل Madhya Pardesh, Chhindwara هست. اون ۲۰ سال سن داره (در سال ۲۰۲۱) و با وجود سن کمش بیشتر از ۲ میلیون سابکرایبر در یوتیوب داره و ویدیو هاش هزاران بازدید میخورن. اولین ویدیوش رو در جولای ۲۰۱۹ در بحبوحه کرونا و فرنطینه منتشر کرد و تا امروز به یکی از محبوب ترین و مشهور ترین پابجی پلیر های هند تبدیل شده.

بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

شماره ۲ – ریتا | Rita

زینب سوالپ با نام مستعار و لقب ریتا ( Rita – Zeynep Sualp ) دختری اصالتا عرب و عراقی که در ترکیه زندگی میکند. ریتا از ژون سال ۲۰۱۹ فعالیتش در سوشان مدیا و شبکه های اجتماعی رو آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۲ میلیون سابسکرایبر در تیک تاک و یوتیوب دارد.
ریتا معروف ترین پابجی پلیر عراقی در دنیا است و تنها ۲۳ سال سن دارد (در سال ۲۰۲۱). زینب سوالپ به داشتن تجهیزات گیمینگ کامل و چشم نواز نیز شهرت خاصی دارد.

بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان - در سال ۲۰۲۱

بهترین دختر پابجی پلیر دنیا | شماره ۱ – اوم سیف | Om Sayf

و اما بهترین و مشهور ترین دختر پابجی پلیر در دنیا. دختری به نام اوم سیف. اصالتا عرب است و در ترکیه زندگی میکند. اوم سیف با داشتن بیش از ۱ میلیارد بازدید در یوتیوب و قریب به ۸ هزار سابسکرایبر، لقب معروف ترین و بهترین پلیر پابجی موبایل در جهان را از آن خود کرده. این دختر ۲۷ ساله (در سال ۲۰۲۱) رویا های بسیار زیادی در سر دارد و قصد دارد رکورد های بازدید و سابسکرایبر خود را از این هم بالاتر ببرد.

۲ thoughts on “بهترین دختر های پابجی پلیر در جهان – در سال ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *