بهترین تنظیمات و چینش بازی ۴ و ۶ انگشتی بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل

عکس تنظیمات ۴ انگشتی و ۶ انگشتی کالاف و پابجی موبایل

اگر موبایل گیمر و به خصوص پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل پلیر باشید، حتما سبک بازی بازی ۲ انگشتی، ۴ انگشتی و ۶ انگشتی به گوشتان خورده است. هر کدام از این سبک ها با جابه جایی و قرار دادن فرمان های بازی در محل درست و مناسب حاصل میشوند. داشتن بهترین تنظیمات پابجی و کالاف امری بسیار اساسی در بازی با ۴ یا ۶ انگشت میباشد.

زمانی که بازی هایی نظیر پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل نصب میکنید سبک ابتدایی بازی کردن را دارید و آن بازی با دو انگشت شست است. این سبک بازی ۲ انگشتی نام دارد. در این مقاله پابجی دونی خواهید فهمید که چگونه سبک بازی خود را مانند پروپلیر ها از ۲ انگشتی به ۴ انگشتی و ۶ انگشتی تغییر دهید.همچنین چینش یا لی اوت های مناسب هر سبک را به شما معرفی میکنیم تا در صورت نیاز محل قرارگیری فرمان های بازی را به این گونه تنظیم کنید.

بازی ۲ انگشتی چگونه است؟ چرا ۲ انگشتی بازی نکنیم؟

لمس فرمان های شلیک، نشانه گیری، نشستن، حرکت کردن و… تنها با دو انگشت میتواند پس از مدتی شما را خسته و کلافه کند. این سبک ابتدایی بازی کردن علاوه بر ایجاد خستگی میتواند موجب کاهش سرعت عمل بسیار زیاد شما شود. به طوری که باید برای لمس تعداد زیادی دکمه تنها از دو انگشت خود بهره ببرید. این نوع بازی یعنی کنترل بازی با دو شست.

معمولا در این نوع بازی صفحه موبایل یا تبلت به دو قسمت تقسیم میشود. فرمان هایی که در سمت راست بچینید را با شست راست و فرمان هایی که در سمت چپ بچینید را با شست چپ خود کنترل میکنید. فرمان های شلیک و حرکت کردن در بازی ۲ انگشتی معمولا نزدیک ترین دکمه ها به انگشت های شما میباشند. فرمان های دیگر را باید اطراف یا در نزدیکی این دو فرمان بچینید تا بتوانید راحت تر شست خود را به آن دکمه ها برسانید و لمسشان کنید.

این نوع بازی اجازه نمیدهد که بتوانید به راحتی به طور همزمان فرمان ها را لمس و کنترل کنید. تنها مزیت بازی با ۲ انگشت این است که برای انجام این کار احتیاج به مهارت های خاص و فوق العاده‌ای ندارید. هر موبایل گیمر میتواند از این روش برای بازی استفاده کند. در درگیری هایی که نسبت به دشمن دور تر هستید میتوانید تمرکز کنید و با دو انگشت بازی را کنترل کنید. اما اشکال اصلی زمانی نمود پیدا میکند که بخواهید رو در رو مبارزه کنید. سرعت عمل پایینی که در بازی با ۲ انگشت شست دارید موجب خواهد شد که خیلی زود در روند بازی کشته شوید.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین تنظیمات و چینش بازی ۴ و ۶ انگشتی بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل

بازی ۴ انگشتی، چینش و مزایای آن

بازی چهار انگشتی پابجی و کالاف دیوتی رایج ترین و بهترین تنظیمات پابجی و کالاف در دنیاست. اکثر پرو پلیر ها با انتخاب این سبک بازی در کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل دشمن را به راحتی از پا درمیاورند. بازی با ۴ انگشت به این گونه است که دو انگشت شست و اشاره دست راست و دو انگشت شست و اشاره دست چپ روی صفحه موبایل با تبلت شما قرار میگیرند. و با ۶ انگشت باقی مانده باید دیوایس خود را نگه دارید. این سبک بازی برای انواع موبایل و تبلت مناسب و قابل اجراست.

بازی با ۴ انگشت به شما این امکان را میدهد تا با سرعت عمل بالایی بتوانید چندین فرمان بازی را به طور همزمان مدیریت کنید. معمولا چیدن فرمان ها در بازی ۴ انگشتی اصولی دارد اما حالت ثابتی ندارد. تغییر سبک بازی از ۲ انگشتی به ۴ انگشتی نیاز به صبر و تمرین کافی دارد. شما باید پس از ایجاد تغییر های این چنینی در روش بازی خود بیشتر تمرین کنید تا سریعتر به محل های جدید فرمان ها عادت کنید. شما میتوانید با چیدن فرمان ها به نحوه‌ای که پیشنهاد میدهیم شروع کنید و پس از تمرین و بازی در صورت نیاز تغییراتی که صلاح میدانید را اعمال کنید.

چینش ۴ انگشتی در پابجی موبایل

چینش بازی ۴ انگشتی در کالاف موبایل

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین تنظیمات و چینش بازی ۴ و ۶ انگشتی بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل

بازی ۶ انگشتی، چینش و مزایای آن

بازی شش انگشتی در پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل شاید به نظر عجیب یا سخت باشد. رمز موفقیت در دستیابی به بهترین تنظیمات پابجی و کالاف دیوتی موبایل آزمون و خطا و تمرین کردن چینش هاست. پس اگر قصد دارید سطح بازی خود را ارتقا دهید و بازی خود را وارد مرحله جدیدی کنید لازم است پس از انتخاب سبک بازی خود، به طور منظم تمرین کنید تا انگشت های شما به لمس درست فرمان های روی صفحه عادت کند. در بازی ۶ انگشتی، انگشت های شست، اشاره و انگشت میانی در هر دو دست شما روی صفحه موبایل یا تبلت قرار میگیرد. و این یعنی دستگاه را باید با ۴ انگشت باقی مانده نگه دارید.

در بازی ۶ انگشتی میتوانید فرمان های زیادی را به طور همزمان کنترل کنید. این امر میتواند موجب افزایش چشمگیر سرعت عمل شما در Pubg Mobile و Call Of Duty Mobile شود.

چینش ۶ انگشتی در پابجی موبایل

چینش ۶ انگشتی در کالاف دیوتی موبایل

بازی ۴ و یا ۶ انگشتی با دسته بازی موبایل و تبلت

دستیابی به بهترین تنظیمات پابجی و کالاف میتواند مسئله ای پیچیده و زمان بر باشد. حتی امکان دارد پس از مدت ها تمرین و زمان گذاشتن روی آماده سازی انگشت ها برای لمس فرمان های درست، خسته و مأیوس بشوید.

از آن جایی که امکان دارد صفحه‌ی موبایل برای بازی ۴ و یا ۶ انگشتی کوچک باشد، بهترین گزینه برای دستیابی به مهارت های جدید در بازی و افزایش سرعت عمل و دقت، داشتن یک دسته پابجی موبایل مناسب است. انواع دسته بازی موبایل با داشتن ۲ الی ۴ ماشه میتوانند بهترین تجهیزات برای بازی با موبایل باشند. بازوهای تعبیه شده در دسته کالاف و پابجی میتوانند تنها با فشردن دکمه و یا ماشه فرمان مورد نظر شما را بدون تاخیر و در لحظه لمس کنند. با خریداری یک دسته بازی موبایل یا تبلت ۲ ماشه‌ای میتوانید ۴ انگشتی و با خریداری یک دسته بازی موبایل یا تبلت ۴ ماشه‌ای میتوانید ۶ انگشتی بازی کنید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

خرید انواع دسته بازی موبایل و تبلت اورجینال در پابجی دونی

داشتن دسته بازی موبایل و تبلت و تریگر میتواند به راحتی شما را در بازی ۴ انگشتی و ۶ انگشتی یاری کند. حتی دسته بازی های بلوتوثی میتوانند انواع فرمان های بازی را فشردن دکمه ها کنترل کنند. کافیست شما دسته بازی مناسب خود را انتخاب و روی موبایلتان نصب کنید و به بازی کردن بپردازید. استفاده از دسته بازی موجب میشود تا با تسلط کافی فرمان های بازی را کنترل کنید و سرعت بازی کردن خود را زیر و رو کنید. برای مشاهده انواع دسته پابجی و کالاف موبایل و تبلت اورجینال از برند های معتبر گیمسر، فلای دی جی، بیسوس و… میتوانید از صفحه تجهیزات بازی با موبایل و تبلت پابجی دونی دیدن فرمایید.

۱۱ thoughts on “بهترین تنظیمات و چینش بازی ۴ و ۶ انگشتی بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل

 1. حسن says:

  بهترین چینش هرکس اون چینشی هست که براش راحت تره و یه چیزه فردیه، با این حال هاد نارکو واسه چهار انگشت بهترین و دقیق ترین هاد هست

 2. حسن says:

  بهترین چینش هرکس اون چینشی هست که براش راحت تره و یه چیزه فردیه، با این حال هاد نارکو واسه چهار انگشت بهترین و دقیق ترین هاد هست

 3. پیمان کار داوش امین says:

  به نظر من هاد(چینش دکمه ها)سلیقه ایه و هرکی با هر هادی که دوست داره بازی میکنه.یعنی هادی که خودت چیدی و انگشتات بهش عادت دارن.
  به نظر من هاد ها( چینش دکمه ها)اصلا خوب نبود):
  =/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *