ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها را به بازار عرضه کرد!

معرفی کاور انگشتی گیمینگ ریزر Razer

با کاور انگشتی گیمینگ ریزر Razer، پیروزی بر سرانگشتان شما!

آستین انگشتی کمپانی ریزر Razer به بازار عرضه شده است. این کاور گیمینگ حرفه‌ای ریزر با فیبر نقره با حساسیت بالا بافته شده تا به بهترین شکل امکان حرکت انگشت های شما روی صفحه نمایش را فراهم سازد. با استفاده از کاور انگشتی گیمینگ ریزر Razer میتوانید به بهترین سطح کنترل نشانه گیری و تسلط بر روی پابجی موبایل Pubg Mobile، Call of duty mobile و… برسید.

ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها

دارای قابلیت تنفس و چرخش هوا

بافت قابل تنفس به کار رفته در این کاور انگشتی گیمینگ ریزر Razer به دلیل داشتن منافذ بسیار ریز تنفسی باعث میشود تا انگشت های شما در داغ ترین جدال ها هم خنک بماند. فیبر نقره با حساسیت بالا به همراه منافذ تنفسی به شما این اجازه را میدهد تا در عین کنترل نرم و آسان فرمان ها و به خصوص نشانه گیری Aim، انگشت های شما عرق نکند و چرخش هوا برای انگشت های شما امکان پذیر باشد.

ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

فیبر نقره بسیار رسانا در آستین انگشتی ریزر Razer

به دلیل به کار رفتن فیبر نقره‌ با رسانایی حداکثری، هر آستین انگشتی حساسیت لمس را افزایش میدهد و به دلیل داشتن بافت نرم و رسانای خود، اصطکاک را به پایین ترین حد خود میرساند. ترکیب فیبر مخصوص و فوق رسانا و بافت نرم و ضد اصطکاک، تجربه‌ی بازی چابک و سریع، با حداکثر دقت را برای شما میسر میسازد. همچنین بافت این عرق گیر انگشتی گیمینگ پابجی Pubg و کالاف دیوتی ضد عرق است و جلوی عرق کردن و خیس شدن انگشت های شما را میگیرد. به گفته کمپانی ریزر Razer این کاور انگشتی گیمینگ پابجی و کالاف قابل شست و شو نیز میباشد.

ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

سبک مثل پر!

کاور انگشتی گیمینگ ریزر Razer ضخامت ۰.۸ میلی متری دارد که باعث شده وزن بسیار کم و ایده‌آلی داشته باشد. این آستین انگشتی به دلیل داشتن وزن بسیار سبک و قابلیت تنفس انگشت های شما را در حین بازی خشک نگه میدارد. عرق گیر انگشتی گیمینگ پابجی Pubg و کالاف کمپانی ریزر Razer به دلیل ضدعرق، سبک و نازک بودن به شما اجازه میدهد تا ساعت ها در اوج بازی کنید و راحتی بسیاری را حین بازی برای شما امکان پذیر میسازد.

ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

جنس ایده‌آل، سازگار با همه‌ی انگشت ها

جنس آستین عرقگیر انگشتی ریزر Razer از نایلون و اسپندکس است که با حالت ارتجاعی و کشسان خود با هر سایز انگشت سازگار است. همچنین این آستین انگشتی ریزر Razer با اکثر موبایل و تبلت های گیمینگ سازگاری دارد. کافیست آن ها را روی انگشت خود بکشید و آماده‌ی بازی کردن شوید!

برای مشاهده انواع آستین و عرقگیر انگشتی گیمینگ اورجینال پابجی دونی میتوانید از صفحه کاور انگشتی گیمینگ دیدن فرمایید.

۸ thoughts on “ریزر کاور انگشتی گیمینگ مخصوص موبایل گیمرها را به بازار عرضه کرد!

  1. Reza says:

    چرا اینا نمیفهمن. گیمر فقط یه چیزی میخواد که تاچش قوی باشه روون باشه .نفس کش و این چرت و پرتا چین با قیمتای فضایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *