آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی PUBG و کالاف دیوتی Call of Duty Mobile

استفاده از دسته پابجی و دسته کالاف برای موبایل گیمر ها اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این تجهیزات گیمینگ در رشد سرعت عمل، سطح بازی، خلاقیت و اعتماد به نفس آن ها تأثیر به سزایی دارد.
در این مقاله پابجی دونی به آموزش ساخت دسته بازی پابجی خواهیم پرداخت و به شما یاد می‌دهیم تا دسته Pubg و Call of duty خودتان را در منزل بسازید و از این بتل رویال های نفس گیر بیشترین لذت و بهره را ببرید.
بازی پابجی PUBG و کالاف دیوتی موبایل COD Mobile، به خصوص زمانی که روی پلتفرم های موبایل معرفی شد، جذابیت بی حد و اندازه‌ای در میان گیمر ها و موبایل گیمر ها داشته است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است.
بازی کردن نسخه‌ی موبایل این بازی به اندازه‌ای هیجان انگیز و شگفت انگیز است که سالانه میلیون ها لوازم جانبی برای راحت تر و حرفه‌ای تر بازی کردن با موبایل به بازار عرضه و خریداری می‌شود.

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

لوازم مورد نیاز برای ساخت دسته بازی موبایل، دسته بازی پابجی و کالاف دیوتی

  • چسب دو طرفه
  • چسب پد دار
  • قیچی
  • چسب مایع
  • صفحه آلومینیومی
  • چوب بستنی
  • کاتر
  • چسب دو طرفه فوم دار

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

تنظیم کردن بخش Controls از تنظیمات

پیش از انجام هر کاری ابتدا لازم است تا از قسمت تنظیمات وارد بخش دکمه ها و کنترل ها شوید. این دسته بازی ۲ بازو خواهد داشت پس بهتر است مانند همه‌ی پلیر ها دو دکمه‌ی شلیک و نشانه گیری را در در قسمت بالای صفحه قرار دهید.
توجه داشته باشید که اندازه این دکمه ها نباید خیلی کوچک باشد و همینطور نباید به حاشیه موبایل کاملا بچسبد.
آن ها را باید در فاصله ‌ای معقول از حاشیه بالایی گوشی خود قرار دهید. خط عمود فرضی از حاشیه موبایل تا هر دکمه اندازه بازو های این دسته کالاف و پابجی را تعیین می‌کند.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

اندازه گیری و برش

در این بخش لازم است تا بخش های لازم برای ساخت هر تریگر را اندازه گیری کرده و ببرید. مطابق تصویر برای ساختن هر تریگر لازم است تا ۴ عدد بخش مستطیلی از چوب بستنی های خود ببرید.
۳ عدد از این بخش ها را ۳.۵ سانتی متری میبرید و ۱ عدد که بازویی روی صفحه موبابل است و قرار است مقابل دکمه شلیک یا نشانه گیری قرار بگیرد با اندازه آن خط عمود که در پاراگراف قبل گفتیم ببرید( به طور مثال ۲.۵ سانتی متر).
دو عدد از این تکه چوب ها که مقابل صفحه و پشت موبایل قرار می‌گیرند در برش باید یک سر گرد چوب بستنی را داشته باشند. برای تریگر سمت دیگر همین کار را تکرار کنید.

در نهایت شما مجموعا ۴ عدد تکه چوب ۳.۵ سانتی مستطیلی، ۲ عدد تکه چوب ۳.۵ سانتی متری با یک سر گرد و ۲ عدد تکه چوب ۲.۵ سانتی متری با سر گرد خواهید داشت.

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

مرتب سازی تکه ها

حالا باید برای ساخت هر کدام از تریگر ها ۲ عدد تکه چوب مستطیلی را به خوبی روی هم بگذارید و برای ساخت پایه حاشیه های اضافه اطراف هر کدام را ببرید و مرتب کنید.
زمانی که این دو تکه چوب به خوبی با هم تطابق پیدا کردند برای ساخت دسته پابجی لازم است این دو بخش را به خوبی به هم بچسبانید.

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

آموزش ساخت دسته بازی پابجی – چسباندن بازویی ها به پایه

برای داشتن یک جفت دسته Pubg و Call Of Duty Mobile مغناطیسی لازم است تا به جهت چسباندن بازویی ها دقت کنید.
برای ساختن تریگر سمت راست باید بازویی‌ها در سمت چپ پایه و برای ساختن تریگر سمت چپ باید بازویی ها به سمت راست پایه چسبانده شوند.
۲ تکه از چوب های یک سر گرد را بردارید. چوب بلند تر پشت گوشی و چوب کوتاه تر روی صفحه نمایش موبایل شما قرار می‌گیرد.
لازم است پیش از چسباندن این بازویی ها به یک سمت آن ها چسب دو‌طرفه فوم-دار بچسبانید.
بازوی کوتاه تر چسب پددار کمتر و بازوی بلند تر چسب پد-دار بیشتری لازم دارد. مطابق تصویر پس از تمیزکاری های لازم بازویی ها را به پایه بچسبانید.

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

افزودن مواد رسانا به تریگر

این بخش مانند سیم کشی اهمیت بسیار بالایی دارد. در این بخش باید آلومینیوم را روی بخش های مورد نیاز بچسبانید. برای چسباندن آلومینیوم و ایجاد جریان رسانا جهت ساخت دسته پابجی لازم است از نوار چسب دو-طرفه استفاده کنید. مطابق تصویر به بخش های لازم نوار چسب زده و آلومینیوم را روی این بخش ها به خوبی بچسبانید.
این نوار چسب-دو طرفه، یکپارچکی ساختار این تریگر را فراهم می‌سازد. به خاطر داشته باشید تا قسمت های اضافی آلومینویم را از اطراف بازویی ها ببرید.

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

اتصال ماشه ها به دسته پابجی و دسته بازی کالاف دیوتی موبایل

برای ساختن یک ماشه مناسب باید آزمون و خطا داشته باشید. ما برای ساخت ماشه های انعطاف پذیر و با دوام از بریدن یک کارت ویزیت پلاستیکی استفاده کردیم.
شما می‌توانید از هرگونه جنس نیمه سخت و در عین حال تاشونده استفاده کنید.
لازم است یادآوری کنیم تا بازی کردن امری هیجانی است و انگشت ها هنگام بازی تعریق دارند.
بهتر است برای ساختن ماشه ها از مقوا یا کاغذ های قطور استفاده نکنید. جنس های پلاستیکی یا مقوای محکم روکش سلفونی مانند کارت ویزیت برای ساخت ماشه ایده‌آل هستند.

هر نوار ماشه حدودا یک مستطیل ۴ در ۱ سانتی متر است. برای چسباندن ماشه روی تریگر ها و تکمیل ساخت دسته کالاف دیوتی و پابجی موبایل، باید حدود ۱ سانتی متر از هر ماشه را تا کرده و با یک چسب مایع قوی یا چسب قطره‌ای مانند تصویر به پایه تریگر بچسبانید.
لازم به ذکر است که برای ماشه سمت راست، قسمت تا شده‌ی ماشه سمت راست تریگر و برای ماشه سمت چپ، قسمت تا شده‌ی ماشه سمت چپ تریگر چسبانده می‌شوند.

برای تکمیل جریان رسانای این دسته پابجی احتیاج است تا یک تکه آلومینیوم به سر ماشه ها همانند تصویر بچسبانید. حالا یک جفت دسته PUBG شما آماده است!

آموزش ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف دیوتی + عکس

عیب یابی، کلید ساخت دسته بازی و تریگر پابجی و کالاف موبایل مناسب

حالا پس از ساختن دسته کالاف و پابجی خود، ممکن است هنگام استفاده همه چیز آن طور که انتظار دارید پیش نرود. در ساخت یک دسته کالاف لازم است تا صبور باشید و با آزمون و خطا به عیب یابی های صحیح برسید.
ممکن است آلومینیوم ها چسبناک باشند، بهتر است پیش از گذاشتن روی موبایل از چسبناک نبودن قطعات اطمینان حاصل کنید.
و یا احتمال دارد ماشه های پلاستیکی تجربه رضایت بخشی را هنگام بازی ارائه ندهند، بنابراین متوجه می‌شوید که باید مواد دیگری را نیز امتحان کنید. راحتی ماشه ها، تعادل داشتن بازویی ها و پایه ها، همه پس از عیب یابی و حل کردن عیب ها درست می‌شوند. شما می‌توانید با دسته بازی جدیدی که طراحی شده و ساخته‌ی دسته شماست، بهترین تجربه های بازی با موبایل را برای خود رقم بزنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *