آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی موبایل

بازی هایی مانند پابجی موبایل، کالاف دیوتی موبایل، فورتنایت موبایل و… در طول سال ها توجه بسیار زیادی به خود جلب کرده‌اند. تکنولوژی، پردازنده ها و ویژگی های تلفن های همراه هوشمند نیز در این سال ها تکامل یافته‌اند. کاهش لگ پابجی موبایل PUBG Mobile و کالاف دیوتی Call Of Duty Mobile، که دو بازی بتل رویال محبوب و پرطرفدار هستند از مهمتریم دغدغه های گیمرها محسوب میشود.
اما مسئله‌ای که گاهی موبایل پلیرها را آزار می‌دهد، افت فریم و تأخیر هایی هستند که در حین بازی پیش می‌آیند و ممکن است لذت بازی را به طور کامل از بین ببرند.

در این مقاله پابجی دونی به بررسی راه و روش های اصولی کاهش لگ Lag سخت افزاری در بازی های پابجی موبایل و کالاف موبایل می‌پردازیم تا بتوانید به راحتی این مشکلات را برطرف کنید و از بازی بیش‌ترین لذت را ببرید.

راه های کاهش لگ Pubg Mobile و Call of duty Mobile

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

۱- پاک کردن Cache

یکی از راه های کاهش لگ و تأخیر های احتمالی پابجی و کالاف حین بازی، پاک کردن حافظه پنهان گوشی یا Cache موبایلتان است. با پاک کردن آن، بخش مهمی از حافظه تلفن همراه هوشمندتان آزاد می‌شود. این مشکل معمولا برای پلیر هایی که موبایل های با حافظه‌ی کمی دارند و یا به محدودیت حافظه تلفن همراه توجه نمی‌کنند، پیش خواهد آمد.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

۲- برنامه های پس زمینه را ببندید

اگر گوشی موبایل شما ۲ یا ۳ گیگابایت رم دارد باید برنامه های پس زمینه یا Background Applications را به طور کامل متوقف کرده و ببندید. برخی از این برنامه ها از رم استفاده می‌کنند و برخی از اینترنت. باز بودن این برنامه ها باعث می‌شود تا بخشی رم دستگاه شما درگیر این اپلیکیشن ها بماند و یا اینترنت شما صرف آن برنامه‌های پس زمینه شود و در نهایت روی کیفیت بازی شما اثر بگذارد. در بیش تر گوشی ها امکان محدود سازی این برنامه ها از طریق وارد شدن به بخش تنظیمات وجود دارد.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

۳- کاهش کیفیت گرافیک در پابجی و کالاف

اگر چه روان بودن بازی ارتباط مستقیم با نوع تلفن همراه شما دارد، شما می‌توانید از طریق تنظیمات خود بازی برای دریافت فریم ریت مطلوب تر استفاده کنید. برای تجربه بازی روان تر که لگ کمتری داشته باشد می‌توانید کیفیت گرافیک بازی را کاهش دهید تا فریم ریت بالاتر و تأخیر کمتری را درPubg Mobile و Call Of Duty Mobile داشته باشید.

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

۴- پاک کردن اپلیکیشن های غیر ضروری

یکی دیگر از راه های کاهش لگ، رسیدگی به حافظه موبایل شماست. لازم است تا هر از گاهی برای پاک کردن برنامه های غیر ضروری که تنها حافظه‌ی دستگاه شما را اشغال کرده‌اند، سری به بخش مدیریت اپلیکیشن های خود بزنید. هر آنچه که می‌تواند فضای حافظه موبایل شما را آزادتر کند می‌تواند اثر مستقیم روی بهبود شرایط بازی و کاهش لگ های احتمالی داشته باشد.

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

۵- نصب کردن برنامه‌ های تقویت کننده بازی

برای موبایل های Android و iOS برنامه‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آن ها برای از بین بردن تأخیر و کاهش لگ استفاده کنید. موبایل های اندروید این قابلیت را در خود دارند اما برنامه های مخصوصی هم برای تقویت بازی برای هر دو سیستم عامل در اختیار موبایل گیمر ها قرار دارد تا با نصب آن ها سرعت دستگاه خود را به حداکثر برسانید و از یک بازی روان با جزییات فوق العاده لذت ببرید.

آموزش کاهش لگ Lag سخت افزاری پابجی و کالاف دیوتی

سرعت بالا با تجهیزات گیمینگ موبایل

پس از انجام این مراحل و کاهش و یا حذف کامل لگ های بازی و رسیدگی به تنظیمات گرافیکی، حافظه و رم موبایل، لازم است تا برای افزایش سرعت بازی خود تجهیزات بازی با موبایل مناسب با موبایل و سلیقه‌ی خود تهیه کنید. دسته پابجی، فن خنک کننده موبایل، آستین انگشتی، کابل و تبدیل های گیمینگ و موس و کیبورد گیمینگ از تجهیزات ضروری افزایش سطح و سرعت بازی در بازی های بتل رویال موبایل همانند کالاف دیوتی و پابجی موبایل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *