معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

معرفی مکان های مخفی پابجی موبایل PUBG Mobile و کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile

آیا نقشه های پابجی و کالاف دیوتی موبایل را کاملا می‌شناسید؟ بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل دو تا از بهترین و پیچیده ترین بازی های بتل رویال دنیا هستند. این دو بازی لوکیشن های مخفی و عجیب زیادی دارند. در این بلاگ پابجی دونی سعی داریم تا مکان های سری و مخفی کالاف دیوتی Call of Duty و پابجی موبایل PUBG Mobile را به شما معرفی کنیم.

مکان های مخفی پابجی موبایل PUBG Mobile

پابجی موبایل نقشه های متنوع و زیادی دارد که هر کدام مکان های مخفی خود را دارند. مپ های بزرگ تر آن مثل ارنگل، ویکندی و میرامار لوکیشن های مخفی بیشتری دارند. در ادامه به معرفی برخی از این مکان های مخفی می‌پردازیم.

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

بهترین لوکیشن برای اسنایپر ها در ارنگل Erangel

این لوکیشن نزدیک Novoreonaye در مپ ارنگل است. برای داشتن بهترین دید به اطراف لازم است تا بالای یک برج بلند که در کنار یک تپه قرار دارد بروید. احتمال اینکه کسی شما را ببیند خیلی کم است اما باید مواظب باشید که سقوط نکنید چون امکان دارد جان خود را از دست بدهید. روی این برج می‌توانید با اسلحه های اسنایپ انمی ها را نشانه گرفته و بزنید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

بهترین مخفیگاه در ارنگل Erangel

بهترین نقاط برای مخفی شدن در مپ Erangel پابجی موبایل، نقاط جنوبی آن است. با اینکه ممکن است لوت خوبی در آن جا پیدا نکنید اما مکان خوبی برای غافلگیر کردن انمی هاست. اگر زون نهایی در آن منطقه بسته شود، بهترین جا برای مخفی شدن Sosnovka Military Base می‌باشد. در منطقه‌ی Military Base تعدادی کامپیوتر قرار دارد که می‌توانید روی آن ها بشینید و انمی ها را بزنید.

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

معدن مخفی برای لوت خوب در میرامار Miramar

از آن جایی که میرامار یک مپ صحرایی و باز است، نیاز است تا در آن با استراتژی بازی کنید. اگر با استراتژی بازی کنید می‌توانید تعداد Kill خود در مپ میرامار را بالا ببرید. کنار منطقه‌ی Los Leonses یک معدن و غار مخفی وجود دارد. اگر بتوانید وارد آن غار شوید می‌توانید لوت بسیار خوبی جمع کنید. اسکوپ های خوب، اسلحه های AKM، M416، G36C و… را می‌توانید در این غار مخفی پیدا کنید.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

غار پنهان با ایردراپ های زیاد در ویکندی Vikendi

این مکان مخفی در شمال منطقه‌ی Podvosto قرار دارد. یک غار با سقف بلند است که باید بتوانید واردش شوید. برای وارد شدن به این غار باید با یک ماشین به سنگ جلوی غار بکوبید تا باز شود. تمام اسلحه های ایردراپ ها در این غار مخفی قرار دارند و می‌توانید بهترین گان های بازی را برای خود بردارید.

مکان های مخفی دیگر بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

  • خانه های بین Farm و Pochinki
  • خانه های بین Severny و Stabler
  • خانه های بین Lipovka و Mansion
  • بالای درخت بلند در منطقه ی School

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

مکان های مخفی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile

کالاف دیوتی موبایل یکی از معروف ترین بازی های موبایلی به شمار می‌آید. بسیاری از موبایل پلیر های دنیا کالاف دیوتی پلیر هستند. در ادامه به معرفی برخی از مکان ها و کار های مخفی در بازی کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم.

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

لوت عالی با کشتن خرس های لوکیشن مخفی Downtown

در Downtown یک زمین رقص وجود دارد. وقتی در داون تاون فرود بیایید و مستقیما به سمت بزرگ ترین ساختمان منطقه بروید. در پایین ترین طبقه یک dancefloor قرار دارد. در این مکان یک دستگاه دی جی گذاشته اند. شما می‌توانید یکی از ۳ آهنگ موجود را پلی کنید. در طبقه‌ی بالایی باید ۸ خرس عروسکی را بزنید تا قفل یک اتاق مخفی را باز کنید. زمانی که اتاق باز شد می‌توانید آیتم های خوبی را لوت کنید.

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

بهترین جا برای اسنایپ کردن در نقشه‌ی High-Rise

این لوکیشن مخفی کالاف دیوتی موبایل در مپ High Rise قرار دارد. باید به بخشی بروید که برج های بزرگ Crane را ببینید. با بالا رفتن از نردبان می‌توانید به سقف دسترسی پیدا کنید. در آن ارتفاع می‌توانید دید خوبی نسبت به مپ داشته باشید و انمی ها را با اسنایپر بزنید.

معرفی مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل + تصاویر

منطقه ی سرّی Oasis کالاف موبایل

برای رفتن به این نقطه ی سری لازم است تا روی پشت بامی بروید که رو به روی Golden Domes قرار دارد. باید روی نردبان بپرید. این نردبان سمت چپ، راست و یا کنار دیوار قرار دارد. آنقدر بپرید تا به بالای نردبان برسید. زمانی که به بالای نردبان رسیدید، Gravity Spikes هایتان را بیرون بیاورید و سقف مقابل را نشانه بگیرید. روی لبه‌ی سقف بایستید و سپس بخوابید. حالا دید بسیار خوبی نسبت به انمی ها دارید در حالی که آن ها شما را نمی‌بینند. به این شکل می‌توانید Kill های راحتی به دست بیاورید.

جمع بندی – مکان های مخفی پابجی و کالاف دیوتی موبایل

مکان های مخفی مناطقی از نقشه ها هستند که از چشم اکثر پلیر ها دور است. بسیاری از پلیر ها این قسمت های مخفی پابجی موبایل و کالاف دیوتی را تا به حال ندیده‌اند. در این لوکیشن های مخفی و پنهان کالاف دیوتی و پابجی موبایل می‌توانید بهترین آیتم های بازی را لوت کنید و یا دید خوبی به اطرافتان داشته باشید. شناختن این مکان های مخفی مزایای زیادی دارد. یکی از این مزیت ها آن است که می‌توانید نسبت به پلیر های دیگر آگاه تر و بهتر بازی کنید چون لوت های بهتری خواهید داشت. کسانی هم که می‌خواهند رنک آپ کنند می‌توانند در برخی از این مکان های مخفی بچرخند، Kill بیشتری بگیرند و دیرتر کشته شوند. در این بلاگ پابجی دونی مکان های مخفی بازی های کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل را معرفی کردیم.

آیا شما لوکیشن های مخفی دیگری از این بازی ها را می‌شناسید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *