مپ جدید کاراکین Karakin، از ۷ آوریل در پابجی موبایل

تمام اطلاعات راجع به مپ جدید کاراکین Karakin، از ۷ آوریل در پابجی موبایل

مپ جدید پابجی موبایل کاراکین Karakin در نزدیکی ساحل شمال آفریقا واقع شده است. در نگاه اول مانند مپ میرامار Miramar، شاهد هوای خشک، فضای باز و بافت سنگی و صخره ای می باشد. در ادامه به ویژگی های جذاب و جنبه های جدیدی که برای اولین بار در یکی از نقشه های پابجی موبایل PUBG MOBILE رونمایی می شود اشاره می کنیم.

به گفته ی پابجی موبایل در سیزن ۱۸ و در آپدیت جدید پابجی موبایل که نقشه ی کاراکین Karakin به مپ ها افزوده می شود، پلیر ها در جریان بازی بارها به چالش کشیده شده و با خصوصیات جدیدی رو به رو خواهند شد!
در مپ جدید پابجی موبایل کاراکین Karakin در هر مچ، ۶۴ پلیر با هم بازی می کنند.
بازی در این مپ ترکیبی از نبرد های اسنایپری، درگیری های استراتژیک شهری و جنگ های پر تنش زیرزمینی در فضاهای تاریک خواهد بود.
مپ جدید پابجی موبایل کاراکین Karakin با داشتن زون تخریبگر یا همان Demolition Zone، بسیار غیرقابل پیش بینی است و روند بازی را بیش از پیش جذاب تر و هیجان انگیزتر می کند.
در این آپدیت جدید PUBG Mobile جنبه های تازه ای که در مپ کارکین خواهید دید که در هر مچ به شما احساس حضور در نبردی پرچالش و غیر تکراری می دهد.

ویژگی های جدید مپ کارکین Karakin در پابجی موبایل

زون تخریبگر Demolition Zone

با آمدن این زون، به ساختمان ها و هر آنچه داخل آن هاست آسیب وارد شده و یا به طور کامل تخریب می شوند.
بنابراین اگر پس از چک کردن مپ کاراکین Karakin، خود را داخل منطقه ی بنفش رنگ دیدید، به محض شنیدن صدای آژیر خطر به سرعت فرار کنید.

نفوذ گلوله از دیوار های نازک

پابجی موبایل PUBG Mobile برای افزایش هیجان در درگیری های داخل ساختمان ها، قابلیت عبور گلوله از دیوار های نازک و یا آسیب دیده را به مچ های این مپ Karakin افزوده است! اگر دشمن پشت دیواری که آسیب دیده، مخفی شده باشد می توانید با او درگیر شوید.

بمب های چسبنده Sticky Bombs

به منظور افزایش هیجان برای پلیر های PUBG که در طولانی مدت داخل یک منطقه می مانند، بمب های جدیدی در نظر گرفته شده که می توانید آن ها را به دیوارها و بام ها بچسبانید تا راه ورود و حمله را باز کرده و دشمن را غافلگیر کنید.
همچنین این بمب های چسبنده برای کشف مناطق مخفی که پابجی موبایل در مپ کارکین Karakin تعبیه کرده استفاده می شوند.

مپ جدید پابجی موبایل کاراکین Karakin از ۷ آوریل (۱۸ فروردین) در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile رونمایی خواهد شد. و به احتمال قوی به طور موقتی جای مپ ویکندی Vikendi را خواهد گرفت. نظر شما درباره ی اطلاعاتی که پابجی PUBG از این مپ در اختیار پلیرها قرار داده چیست؟ آیا کاراکین Karakin می تواند مانند مپ لیویک Livik، خود را به خوبی در دل پلیر ها جا کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی تلفنی (۱۰ صبح - ۷ شب)