خطرات خرید و فروش اکانت کالاف دیوتی و پابجی موبایل

معرفی و بررسی خطرات خرید و فروش اکانت پابجی Pubg و کالاف دیوتی Call Of Duty موبایل

یکی از کار های رایج میان گیمر ها و به خصوص موبایل گیمر ها خرید و فروش اکانت پابجی و کالاف موبایل است. سالانه بسیاری از پلیر ها در بستر های ناامن و نامطمئن همچون صفحه ها یا وبسایت های بدون مجوز هم از لحاظ مادی و هم معنوی متضرر می‌شوند.

در این مقاله پابجی دونی قصد داریم تا خطرات و ریسک های احتمالی در خرید و فروش اکانت های پابجی Pubg و کالاف دیوتی Call Of Duty موبایل را شرح دهیم. پس از مطالعه‌ی این موارد می‌توانید خرید و یا فروش اکانت را به درستی و به شیوه‌های امن انجام دهید و در دام کلاه برداران نیوفتید. پس تا انتهای این مقاله همراهمان باشید.

امکان بن شدن دائمی اکانت واگذار شده

یکی از قوانین بازی های پابجی و کالاف دیوتی آن است که نباید اکانت ها خرید و فروش شوند. بنابراین اگر از این اتفاق مطلع بشوند ممکن است اکانتی که خریداری کرده‌اید و به شما واگذار شده، به طور دائمی بن شود.

عدم وجود پشتیبانی خرید و فروش اکانت پابجی Pubg و کالاف دیوتی Call Of Duty موبایل

این دو بازی بسیار پرطرفدار صراحتاً در قوانین خود اعلام کرده‌اند که خرید و فروش اکانت پابجی و کالاف ممنوع است. بنابراین اگر مشکلی پس از خرید و فروش اکانت برای کاربر ایجاد شود، هیچگونه پاسخگویی و پشتیبانی و حتی راهنمایی از سوی بازی های Pubg و Call Of Duty موبایل انجام نخواهد شد.

امکان از دست رفتن اکانت و یا سرمایه در فرایند خرید و فروش نا امن

چه فروشنده اکانت باشید و چه خریدار امکان دارد تا خطر هایی اکانت یا سرمایه‌ی شما را به خطر بیندازد. به طور مثال اگر فروشنده باشید امکان دارد که اطلاعات اکانت خود را در اختیار شخص قرار دهید و آن شخص پرداخت را به طور درست انجام نداده باشد و یا رسید پرداخت تقلبی برای شما ارسال کرده باشد. این گونه هم پولی به حساب شما نیامده و هم اکانت از دستتان رفته است.

چنانچه خریدار باشید هم امکان دارد که پس از واریز وجه اکانت به شما تحویل داده نشود و یا به چند شخص دیگر هم فروخته شده باشد و اینگونه پس از پرداخت وجه صاحب اکانت مذکور نخواهید شد. در هر دو صورت امکان دارد تقلب و کلاه برداری صورت بگیرد که یا پول پرداخت کنید و اکانت را به درستی تحویل نگیرید و یا اکانت را تحویل بدهید و بابت آن در حقیقت پولی پرداخت نشده باشد.

دستیابی به اطلاعات شخصی و شبکه های اجتماعی شما در صورت آنلینک نکردن

به خاطر داشته باشید که لازم است هر شخص پیش از فروش اکانت بازی خود ابتدا شبکه اجتماعی Social Media لینک شده به آن اکانت مانند Facebook، Twitter و… را آنلینک کنند.

یادتان باشد که برای حفظ امنیت حریم و اطلاعات شخصی به هیچ وجه نباید اطلاعات فضای مجازی مانند رمز فیسبوک، رمز توییتر و… را در اختیار اشخاص خریدار قرار بدهید. اگر شخص خریدار به اکانت های فضای مجازی شما دست پیدا کند، نه تنها می‌تواند رمز اکانت فیسبوک و توییتر شما را تغییر دهد، بلکه می‌تواند اکانت پابجی و کالاف دیوتی موبایل شما را سرقت کرده و به اطلاعات حساب کاربری شبکه اجتماعی خودش لینک کند. این گونه هم به اطلاعات شبکه های اجتماعی همچون تصاویر، مخاطبین و… شما دست پیدا می‌کند و هم اکانت بازی را بدون پرداخت هزینه به سرقت می‌برد!

توجه داشته باشید که با آنلینک کردن اکانت فیسبوک یا توییتر، اکانت بازی شما حذف نمی‌شود بلکه ارتباط آن با شبکه های اجتماعی شخصی شما قطع می‌شود و شخص خریدار می‌تواند با ID و رمز اکانت به فروش رسیده، وارد بازی بشود.

جمع بندی – امکان خرید و فروش امن اکانت از طریق فروشگاه های معتبر

در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش اکانت دارید، لازم است تا فقط و فقط از طریق فروشگاه های معتبر اقدام نمایید. اشخاصی که به صورت بی نام و نشان و بدون مجوز فعالیت می‌کنند، به هیچ وجه راه مناسبی برای خرید و فروش اکانت بازی هایی نظیر کالاف دیوتی موبایل، پابجی موبایل و… نیستند.

لطفا از اطلاعات شخصی و اکانت بازی خود به خوبی محافظت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *