برتری های اپکس موبایل نسبت به کالاف دیوتی موبایل

بررسی تفاوت ها و برتری های اپیکس لجندز موبایل Apex legends mobile و کالاف دیوتی موبایل Call Of Duty Mobile

این روز ها صحبت درباره‌ی نسخه‌ی موبایلی بازی محبوب اپکس لجندز موبایل Apex Legends Mobile حسابی داغ است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این بازی چه ویژگی هایی دارد که آن را نسبت به دیگر بازی های بسیار پرطرفدار دنیای موبایل گیمینگ متمایز کرده است. در این مقاله پابجی دونی قصد داریم تا برتری های اپکس لجندز موبایل Apex Legends Mobile نسبت به کالاف دیوتی موبایل ‌Call Of Duty Mobile را معرفی و بررسی کنیم. پس اگر کنجکاوید تا درباره اپکس لجندز موبایل و برتری هایش نسبت به کالاف موبایل بدانید حتما تا انتهای مقاله همراهمان باشید.

سیستم کارکتر های بازی و قابلیت های به خصوص آن ها

کارکتر های بازی کالاف دیوتی موبایل اپراتور Operator نام دارند که توانایی به خصوصی از خود ندارند. در بازی اپکس لجندز Apex Legends کارکتر های بازی لجندز Legends نامیده می‌شوند و هر کدام قابلیت های ویژه‌ی خود را دارند که می‌توانید در بازی از آن قابلیت های مخصوص استفاده کنید.

اسلحه ها و نقشه های غیرواقعی هیجان انگیز!

با اینکه اسلحه های هر دو این بازی شباهت های زیادی دارند اما در بازی اپکس لجندز موبایل Apex Mobile سعی شده تا طراحی و نوع اسلحه ها از دنیای واقعی فاصله بگیرند و جذابیت بیشتری داشته باشند.

نقشه های بتل رویال BR در بازی هایی همچون کالاف دیوتی موبایل، پابجی PUBG موبایل و اپکس موبایل اهمیت بسیار زیادی دارند. بازی اپیکس لجندز موبایل دارای مپ های بتل رویال بیشتری نسبت به بازی کالاف دیوتی موبایل است. تنوع در مپ های با کیفیت،‌ هیجان بازی را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود تا بتوانید در مپ های مختلفی حرفه‌ای شوید.

داغ نشدن موبایل بعد چند مچ اپکس موبایل Apex Legends

طبق گزارش های پلیر های نسخه موبایلی بازی اپیکس لجندز موبایل، حتی در تنظیمات گرافیکی ماکسیموم گوشی موبایلشان دیرتر و بعد از چندین مچ گرم و یا داغ می‌شود. این در حالیست که گاهی بعد از دو دست بازی کالاف دیوتی موبایل ممکن است گوشی موبایل طی چند ثانیه بسیار داغ شود، به گونه‌ای که ادامه‌ی بازی را بسیار دشوار می‌کند.

اما همیشه به خاطر داشته باشید که خنک کننده گوشی موبایل یکی از تجهیزات اساسی و ضروری هر موبایل گیمر است که با داشتن آن ها می‌توانید از آسیب هایی که به باتری و سخت افزار گوشی موبایل شما با موبایل گیمینگ وارد می‌شود،‌ جلوگیری کنید. اگر می‌خواهید فن های خنک کننده مناسب برای گوشی موبایلتان را بشناسید،‌ حتما مقاله‌ی بهترین فن و رادیاتور های خنک کننده گیمینگ گوشی موبایل را مطالعه کنید.

گرفتن اسکین های جذاب تنها با لول آپ کردن

در بازی اپیکس موبایل لجندز Apex Mobile احتیاجی نیست که برای هر اسکین خوب بازی هزینه کنید. طی بازی کردن و لول آپ کردن در بازی، به شما کریت Crate هایی تعلق می‌گیرد که با باز کردن آن ها می‌توانید اسکین های خاص و جذابی را به دست بیاورید. این در حالیست که در کالاف دیوتی موبایل احتیاج است تا برای داشتن اسکین های زیبا و خاص هزینه‌های زیادی پرداخت کنید.

سخت بودن محیط بازی برای کمپر ها!

بازی Apex Legends Mobile به هیچ وجه برای کمپینگ و کمپر ها طراحی نشده. بنابراین در این بازی نسبت به بازی Call Of Duty Mobile کمپر های کمتری می‌بینید. بنابراین گیم پلی بازی اپیکس لجندز موبایل روان تر،‌ هیجان انگیز تر و بعضا خشن تر است.

یادگیری راحت اما پرو پلیر شدن سخت در بازی اپکس Apex موبایل

اصول و ترفند های مختلف بازی اپکس موبایل را برخلاف بازی کالاف موبایل می‌توانید به راحتی یادبگیرید. اما اگر می‌خواهید در این بازی محبوب پرو پلیر شوید‌، مسیر راحت و همواری نخواهید داشت. برای حرفه‌ای شدن در بازی اپکس لجندز موبایل لازم است تا از پلیر های عادی زمان بیشتری روی بازی بگذارید و تمرین بسیار بیشتری کنید.

مزیت سخت بودن پرو پلیر شدن در بازی اپکس موبایل در این است که در گیم پلی و بازی های بتل رویال،‌ تفاوت پلیر های عادی و جدید با پلیر های کارکشته و حرفه‌ای به خوبی مشخص است و رنک های کاملا متفاوتی دارند.

نتیجه گیری – اپیکس لجندز موبایل بهتر است یا کالاف دیوتی موبایل؟

هدف ما از بررسی برتری های اپکس Apex موبایل نسبت به کالاف دیوتی موبایل، معرفی بیشتر دلایل تمایز Apex Legends Mobile است. در حقیقت هر دو این بازی ها در دنیای موبایل گیمینگ بی رقیب و بی نظیر هستند.

موبایل گیمر ها بعد از بازی کردن و مقایسه‌ی جنبه های مختلف این دو بازی بسیار پرطرفدار، می‌توانند بازی دلخواه خود را بهتر بشناسند. در نهایت انتخاب یکی از این دو بازی به عنوان بازی برتر کاملا سلیقه‌ایست و هرکدام ویژگی های منحصربفرد خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *