راهنمای خرید دسته بازی – بهترین دسته بازی های موبایل

راهنمای خرید دسته بازی موبایل و معرفی بهترین دسته بازی های موبایل

بهترین دسته بازی های موبایل دنیا لزوما گرانترین دسته بازی ها نیستند. بنابراین معیار خرید دسته بازی مناسب تنها قیمت نیست، بلکه شناخت انواع دسته کالاف و پابجی و همچنین سازگاری یا عدم سازگاری آن ها با گوشی موبایلتان است که اهمیت دارد. در این مقاله با ویژگی هایی آشنا میشوید که باید پیش از خرید خود، آن ها را خوب مطالعه کنید تا بتوانید در خرید دسته بازی موبایل خود، درست ترین انتخاب را داشته باشید.

ما در تیم پابجی دونی با توجه به تجربه‌ای که در زمینه‌ی تجهیزات موبایل گیمینگ و دغدغه‌های کاربران داریم، در این مقاله شما را با نکاتی که باید پیش از خرید دسته بازی موبایل خود در نظر بگیرید آشنا میکنیم و برای هر نوع دسته بازی چند نمونه از بهترین دسته بازی های موبایل را معرفی میکنیم.

مواردی که پیش از خریداری دسته کالاف و پابجی باید بدانیم

پیش از خرید دسته بازی موبایل لازم است چند نکته را بررسی کنیم. مواردی همچون ضخامت موبایل، سیستم عامل موبایل، مشخصات و انواع دسته بازی و … را در نظر بگیریم.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

ضخامت موبایل

یکی از مهمترین و اصلی ترین خصوصیاتی که هر موبایل گیمر پیش از خریداری دسته پابجی Pubg مورد نظر خود باید بداند ضخامت موبایلی که با آن بازی میکند است. برای دانستن ضخامت موبایلی که برای بازی کردن در نظر گرفته‌اید، کافیست مشخصات ظاهری موبایل خود را مطالعه کنید.

این جدول مشخصات فنی و ظاهری معمولا روی جعبه‌ی موبایل، داخل دفترچه راهنما و یا در سایت سازنده موبایل شما قید شده است.

شناخت نحوه کارکرد خرید دسته بازی موبایل دسته کالاف و پابجی

پیش از اقدام به خرید دسته کالاف و پابجی بهتر است با انواع دسته بازی موبایل آشنا شوید. یافتن سبک و شیوه موردعلاقه برای بازی با موبایل (بدون دسته نگهدارنده، با دسته نگهدارنده، دکمه تریگر لبه موبایل و یا زیر موبایل) یکی از اصلی ترین مواردی است که پیش از خرید دسته بازی موبایل باید در نظر داشته باشید.

همانطور که میدانید دسته بازی موبایل انواع مختلفی دارد. و هر نوع ممکن است قطعات متفاوتی در جعبه خود داشته باشد. انواع دسته بازی موبایل از نظر نوع عملکرد شامل موارد زیر میباشند:

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

دسته پابجی و کالاف مکانیکی

این نوع دسته کالاف و پابجی همانطور که از نامش مشخص است طی فرایندی مکانیکی موجب لمس فرمان مورد نظر در بازی میشود. انواع دسته بازی مکانیکی موبایل بسته به اورجینال بودن یا نبودن خود، کیفیت و عملکرد متفاوتی دارند. دسته بازی های مکانیکی تاخیر ندارند و برای اتصال به موبایل به بلوتوث احتیاج ندارد. کافیست دسته پابجی مکانیکی را روی موبایل خود نصب کنید و شروع به باز کنید.

دسته بازی های مکانیکی بسته به مدل خود میتوانند دو تا چهار ماشه داشته باشند و به شما امکان بازی چهار و شش انگشتی را بدهند. این امر باعث افزایش سرعت و تسلط شما در بازی خواهد شد.

از بهترین دسته بازی های مکانیکی موبایل میتوان به دسته بازی پابجی PUBG گیمسر Gamesir F2 Black اورجینال و در دسته بازی های مکانیکی با قیمت مناسب میتوان به دسته بازی پابجی PUBG مکانیکی مدل R11 اورجینال اشاره کرد.

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

دسته کالاف و پابجی مغناطیسی

این نوع دسته بازی کالاف طی یک فرایند سریع و بدون تاخیر جریان الکتریسیته انگشت شما را به صفحه موبایل انتقال میدهد. تفاوت دسته پابجی مغناطیسی و مکانیکی در حسی است که به شما القا میکند. فشردن دکمه یا تریگرهای مغناطیسی مشابه با کلیک کردن ماوس است و حس ترد بودن این دکمه‌ها باعث شده تا پلیرهای زیادی از دسته بازی مغناطیسی استفاده کنند.

یکی از محبوب ترین انواع دسته بازی مغناطیسی که متعلق به کمپانی معتبر گیمسر است، دسته بازی موبایل مغناطیسی حرفه ای گیمسر Gamesir F3 Plus میباشد که توسط بسیاری از موبایل گیمرهای جهان تست و بررسی شده.

یکی دیگر از دسته بازی های مغناطیسی موبایل که قیمت و عملکرد مناسبی دارد، دسته بازی موبایل مغناطیسی پابجی PUBG مدل Bakeey N1 میباشد.

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

دسته کالاف دیوتی و پابجی لیزری

دسته بازی موبایل لیزری به دلیل داشتن تکنولوژی شلیک رگباری طرفداران خیلی زیادی در جهان دارد. دسته پابجی و کالاف دیوتی لیزری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید با پیستول و اسلحه های تک تیر مانند Mini-14، SKS و… به صورت رگباری شلیک کنید. معمولا سرعت این شلیک ها بسته به مدل دسته بازی که تهیه میکنید، ۳ تا ۱۶ بار شلیک در ثانیه است.

محبوب ترین دسته کالاف لیزری که انقلابی در صنعت موبایل گیمینگ بود متعلق به کمپانی معتبر گیمسر Gamesir است و دسته بازی لیزری پابجی PUBG گیمسر Gamesir F4 Falcon نام دارد.

یکی دیگر از دسته لیزری های با کیفیت دسته پابجی و کالاف دیوتی لیزری Handjoy M01 اورجینال است که به همراه کیس برای حمل راحت تر ارائه میشود.

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

دسته بازی موبایل بلوتوثی

گیمپد های بلوتوثی میان موبایل گیمرها، طرفداران زیادی دارد. این دسته بازی ها به کمک اپلیکیشنی که کمپانی سازنده معرفی میکند و به واسطه‌ی بلوتوث به موبایل شما متصل میشوند تا کنترل بازی را در دست بگیرید.

انواع دسته کالاف و پابجی بلوتوثی دارای ۳ مدل یک طرفه، دو طرفه و کنترلر بلوتوثی میباشند. مدل یکطرفه به گونه ای است که در یک سمت آن کلید ها و دکمه ها قرار دارند و مدل دوطرفه در دوطرف خود دکمه های کنترل وجود دارد و در مدل سوم گیمپد بلوتوثی، شبیه دسته بازی کنسول است که از طریق بلوتوث به موبایل وصل میشود.

گیمپدهای بلوتوثی نیز با برخی از موبایل ها سازگار هستند. دسته بازی های بلوتوثی عموما با موبایل های اندرویدی و موبایل های آی او اس تا ۱۳.۴ سازگار هستند.

یکی از معتبرترین مدل های دسته کالاف و پابجی بلوتوثی متعلق به کمپانی معتبر فلای دی جی Fly Digi میباشد. این دسته بازی بلوتوثی مدل Wasp در دو نسخه به بازار عرضه شده اند. یکی دسته بازی موبایل بلوتوثی فلای دیجی FlyDigi Wasp 2 Elite Edition و دیگری دسته بازی موبایل بلوتوثی فلای دیجی FlyDigi Wasp 2 Pro نام دارد.

و انواع دسته بازی موبایل از نظر امکانات شامل این موارد میباشند:

  • دسته بازی همراه با گریپ یا دسته نگهدارنده
  • دسته بازی بدون گریپ یا دسته نگه دارنده
  • دسته بازی با تریگر هایی که لبه‌ی موبایل قرار میگیرند
  • دسته بازی با تریگر هایی که پشت موبایل قرار میگیرند
  • دسته بازی فن دار
راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

دسته بازی موبایل با دسته نگهدارنده و بدون دسته نگهدارنده

برخی دسته بازی های موبایل تنها شامل یک جفت تریگر یا دکمه هستند و برخی دیگر علاوه بر داشتن یک جفت تریگر یا ماشه یک دسته نگهدارنده موبایل یا گریپ نیز در جعبه خود دارند. وجود دسته نگهدارنده یا گریپ باعث میشود تا موبایل شما تبدیل به یک دسته بازی قابل حمل شود. وجود دسته نگهدارنده موجب میشود تا راحت تر موبایل را هنگام بازی در دست بگیرید و فشار کمتری به دست های شما وارد شود.

دسته نگهدارنده با داشتن طراحی ارگونومیک باعث میشود تا ساعت ها بدون خستگی و ایجاد ناراحتی با موبایل خود بازی کنید. انتخاب دسته بازی گریپ دار یا بدون گریپ کاملا به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد. لازم به ذکر است که هنگام خرید هرگونه دسته بازی به ضخامت موبایلی که پوشش میدهند توجه کنید.

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

تریگر هایی که لبه‌ و یا پشت موبایل قرار میگیرند

انواع دسته کالاف و پابجی با توجه به نوع طراحی خود، موقعیت قرارگیری تریگرشان متفاوت است. برخی از کلیدهای دسته بازی های موبایل پس از نصب درست لبه‌ی موبایل قرار میگیرند و انگشتان شما در حالی که هنگام بازی به صفحه موبایل خود نگاه میکنید برای لمس دکمه و اجرای فرمان بالای موبایل قرار میگیرد.

یکی از بهترین نمونه ‌های دسته بازی با تریگرهایی که لبه قرار میگیرند، دسته پابجی و کالاف دیوتی مغناطیسی مدل CH-5 Blue Shark درجه یک میباشد.

در مدل های دیگر طراحی دسته بازی به گونه‌ای است که وقتی برای بازی به صفحه موبایل خود نگاه میکنید دکمه یا ماشه‌ها درست پشت گوشی موبایل قرار میگیرند. انگشت های شما در این نوع دسته پابجی دقیقا پشت موبایل قرار میگیرد.

یکی از معتبر ترین برندهای گیمینگ دنیا یعنی فلای دی جی دسته بازی لیزری فلای دیجی FlyDigi Shadow Stinger CapAir Mapping 2 اورجینال را به بازار عرضه کرده که دکمه های کنترل کننده پشت موبایل قرار میگیرند.

راهنمای خرید دسته بازی - بهترین دسته بازی های موبایل

دسته بازی موبایل فن دار

این نوع دسته بازی های موبایل به دلیل داشتن فن خنک کننده پرکاربرد ترین پکیج موبایل موبایل گیمینگ به حساب می آیند. این مدل دسته پابجی ها دو تا چهار عدد ماشه یا دکمه در پشت خود، و گریپ یا دسته نگهدارنده دارند. در قسمت میانی نیز فن خنک کننده به همراه شیارهای لازم برای انتقال گرمای موبایل به بیرون دارند.

دسته بازی لیزری فن دار کالاف دیوتی و پابجی مدل M20 اورجینال یکی از بهترین دسته بازی های فن دار است که قابلیت شلیک رگباری نیز به شما میدهد.

پابجی دونی، لذت خرید تجهیزات گیمینگ اورجینال

پابجی دونی با ارائه انواع دسته بازی موبایل و تبلت، کاور انگشتی گیمینگ، هدست و هندزفری گیمینگ، تجهیزات بازی با کامپیوتر و کنسول، فیجت و ابزار سرگرم کننده و… دارای کامل ترین و متنوع ترین مجموعه تجهیزات گیمینگ اصل و اورجینال می باشد.

برای مشاهده توضیحات، مشخصات، قیمت و یا خرید دسته بازی موبایل مناسب خود به قسمت تجهیزات بازی با موبایل و تبلت در قسمت منو مراجعه کنید.

همچنین برای مشاهده و یا خریداری مدل های نام برده شده در این مقاله کافیست روی نام آن ها کلیک کنید تا به صفحه محصول مورد نظر بروید. تیم پشتیبانی آنلاین و تلفنی پابجی دونی در ساعت کاری خود آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما عزیزان میباشند.

One thought on “راهنمای خرید دسته بازی – بهترین دسته بازی های موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *