تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل – تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

میزان رشد بازی های موبایل و تبلت و بازی با موبایل در این روزها از هر نظر منطقی و قابل قبول به نظر میرسد. قیمت بالای انواع کنسول بازی، پیشرفت روزانه‌ی کمپانی های سازنده موبایل گیمینگ و تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی و مهمتر از همه قابل دسترس تر بودن بازی با موبایل از دلایل مهمی هستند که در موبایل گیمرها کشش و علاقه کافی برای بازی با موبایل ایجاد میکند.

خیلی نگذشت که کمپانی های تجهیزات گیمینگ همچون گیمسر، فلای‌ دیجی، ممو، پورودو و… به ساخت و ارائه‌ی تجهیزات حرفه‌ ای پابجی و کالاف دیوتی موبایل نیز پرداختند و رفته رفته با معرفی قابلیت های تازه و پیشرفته‌ی خود انقلابی در تجهیزات حرفه‌ای موبایل گیمینگ ایجاد کردند.

لوازم گیمینگ موبایل موجب شدند تا پلیرها با تسلط کافی روی موبایل بتوانند به راحتی به کنترل کردن فرمان‌ها در بازی‌ها بتل رویال و… بپردازند.

در این مقاله تیم پابجی دونی به بررسی اهمیت نقش موبایل در دنیای گیمینگ و اینکه چطور میتوانید موبایل خود را به کمک تجهیزات کالاف دیوتی و پابجی به کنسول بازی پرتابل تبدیل کنید میپردازد.

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

ورود به دنیای حرفه‌ای موبایل گیمینگ – تبدیل گوشی به دسته بازی پابجی و کالاف دیوتی

در دنیایی که ۳.۸ میلیارد گوشی موبایل هوشمند وجود دارد، برای همه‌ی ما امکان بازی کردن در هر زمان و مکان وجود دارد. تکنولوژی و قدرت این دیوایس های هوشمند روز به روز در حال بهبود یافتن و بروزرسانی است. به طوریکه کمپانی های ریزر Razer و ایسوس Asus در حال حاضر انواع موبایل مخصوص گیم خود را معرفی و به بازار عرضه کرده‌اند.

این موبایل های گیمینگ نه تنها دارای ویژگی ها و خصوصیات مختص به گیمینگ هستند، بلکه برخی از آن ها دارای دکمه‌های ویژه برای کنترل بازی نیز هستند.

بیشتر بازی های نسخه‌ی موبایل نسبت به نسخه‌های PC و کنسول خود گرافیک ضعیف تری دارند. اما این حقیقت ابدا به آن معنا نیست که در نسخه موبایلی این بازی ها به پلیرها خوش نمی گذرد و یا بازی با موبایل حرفه‌ای و هیجان انگیز نیست. لازم به ذکر است که بعضی از بازی ها تنها در نسخه‌ی موبایل خود بسیار پرطرفدار هستند و روی نسخه‌های دیگر چنگی به دل نمیزنند. یکی از این بازی های فوق العاده محبوب مجموعه بازی های Candy Crush هستند. بازی های در این سبک طبعا روی پلتفرم موبایل بالاترین کیفیت اجرایی را دارند.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

مزیت های بازی با گوشی موبایل – تبدیل موبایل به کنسول گیم

موبایل گیمینگ گزینه‌ی پرتابل و قابل حمل تری نسبت به سایر پلتفرم‌های گیمینگ میباشد و عموما ارزان تر هم هست. وسایل اورجینال کالاف دیوتی و پابجی این روز ها به کمک کاربران می آیند تا هر چه راحت تر از موبایل خود برای بازی کردن استفاده کنند. همه‌ی این موارد باعث شده ‌است تا سال به سال به آمار موبایل گیمرها در دنیا افزوده شود.

چند مزیت مهم موبایل گیمینگ شامل موارد زیر هستند:

  • عوض کردن حال و هوای روزمرگی
  • تقویت ماهیچه‌های دست و انگشتان
  • دارای قابلیت آموزش در قالب بازی
  • کم حجم و پرتابل بودن موبایل
  • افزایش توانایی مغز
  • افزایش سرعت عمل
  • افزایش تمرکز
  • به صرفه بودن

آموزش تبدیل موبابل به کنسول بازی – معرفی لوازم و وسایل کالاف دیوتی و پابجی موبایل

برای تبدیل موبایل به کنسول قابل حمل باید از لوازم کالاف دیوتی و پابجی Pubg Mobile اورجینال استفاده کنید. بهترین تجهیزات بازی با موبایل این روز ها توسط صدها کارخانه تولید و به بازار جهانی عرضه میشوند و کافیست بدانید چه تجهیراتی روی موبایل شما بهترین نتیجه را میدهند. این لوازم Pubg و کالاف دیوتی Call Of Duty، شامل دسته بازی موبایل و تبلت، عرقگیر و آستین انگشتی ، خنک کننده موبایل و تبلت و.. میباشند.

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

دسته بازی موبایل – دسته کالاف و دسته پابجی

بازی با موبایل آن هم در بازی های بتل رویال میتواند دست ها را خسته کند و پلیر از این خستگی انگشتان و سر خوردن موبایل از دست خود بسیار کلافه شود. یا گاهی اوقات حین بازی کردن با موبایل نتواند کنترل کافی روی فرمان ها داشته باشد و یا سرعت عمل کافی برای کلیک کردن روی دکمه ها را از دست بدهد.

انواع دسته بازی موبایل در جهان طراحی، تولید و توضیع شده تا همه‌ی کاربران بازی های موبایلی نظیر پابجی موبایل Pubg Mobile، کالاف دیوتی موبایل COD Mobile، فری فایر Free Fire، فورتنایت موبایل Fortnite Mobile و… از بازی کردن با موبایل لذت ببرند. دسته بازی موبایل حرفه‌ای میتواند به صورت جفت تریگر، دسته ۲ در ۱ و حتی ۳ در ۱ طراحی شده باشند.

برای استفاده از انواع دسته کالاف و پابجی لازم است وارد تنظیمات یا Setting بازی شوید و از طریق بخش Controls به جایگذاری و تنظیم محل دقیق و اندازه فرمان روی صفحه موبایل بپردازید.

در ادامه پابجی دونی قصد دارد شما را با بهترین تجهیزات برای کالاف دیوتی و پابجی معرفی کند تا در مدت خیلی کوتاهی موبایل خود را به کنسول بازی تبدیل کنید

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

دسته بازی تریگر کالاف و پابجی مخصوص بازی با موبایل

دسته بازی های دو تکه که دارای دو عدد دکمه یا ماشه هستند برای اتصال به بالای گوشی موبایل طراحی شده‌اند. این وسایل کالاف و پابجی دارای قفل در قسمت پشتی خود هستند تا به راحتی روی موبایل قفل شوند و حین بازی حرکت نکنند.

در بازی های کالاف دیوتی و پابجی و انواع بازی های شوتر و بتل رویال معمولا ۲ فرمان اصلی یعنی شلیک و نشانه گیری را با این دکمه ها کنترل میکنند. ترتیب قرارگیری شلیک و نشانه گیری کاملا سلیقه‌ای و طبق عادت شما قابل تنظیم است. این تریگر ها در ۳ نوع مکانیکی، مغناطیسی و لیزری تولید میشوند. یکی از معتبر ترین تریگر Pubg و Call Of Duty موجود دسته بازی موبایل مکانیکی گیمسر Gamesir F2 Firestick اورجینال میباشد.

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

دسته بازی موبایل گریپ دار – افزایش تسلط قطعی

برای برخی از موبایل گیمرها ساعت ها موبایل را در دست گرفتن و بازی کردن میتواند حسابی دست ها و انگشت هایشان را خسته کند. داشتن یک جفت ماشه بازی کمک بسزایی در کنترل ، تمرکز و سرعت عمل بازی میکند اما برای گیمر حرفه‌ای ابزار حرفه‌ای نیاز است. این مدل دسته بازی های موبایل دارای یک جفت ماشه یا ترگیر بازی به همراه یک جفت گریپ یا دسته هستند.

طراحی ارگونومیک این گریپ یا دسته ها موجب میشود تا بتوانید به راحتی موبایل را هنگام بازی در دست بگیرید و انگشت های شست شما در بهترین موقعیت برای حرکت و کنترل فرمان ها قرار بگیرد.

برای استفاده از این مدل لوازم کالاف دیوتی و پابجی کافیست موبایل خود را داخل گریپ قرار دهید و سپس ماشه ها را روی لبه‌ی موبایل . روی فرمان های مورد نظر فیکس کنید. این دسته بازی های موبایل حرفه‌ای گریپ دار در چند نوع تولید میشوند. در برخی از این دسته بازی ها ۱ جفت (دسته ۴ انگشتی) و در برخی ۲ جفت ماشه (دسته ۶ انگشتی) قرار دارد.

یکی از با کیفیت ترین دسته بازی های گریپدار ۴ انگشتی بازار، دسته پابجی PUBG مغناطیسی پرودو Porodo P2 و یکی از محبوب ترین دسته بازی های ۶ انگشتی گریپدار دنیا دسته پابجی مکانیکی ۶ انگشتی ممو MEMO AK66 درجه یک میباشد.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی مغناطیسی موبایل و دسته کالاف و پابجی مغناطیسی اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل - تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

دسته بازی موبایل فن دار – تجهیزات اساسی کالاف دیوتی و پابجی

در این مدل دسته بازی های موبایل ۱ یا ۲ جفت ماشه یا تریگر، گریپ یا دسته تعبیه شده است و در قسمت پشتی فن خنک کننده موبایل قرار دارد. هرچقدر هم خیالتان از بابت کنترل سریع و حرفه‌ای فرمان های بازی راحت باشد امکان دارد گوشی موبایل شما حین بازی داغ کند و به همین دلیل موجب بالا رفتن حرارت موبایل و در نتیجه ایجاد لگ و آسیب های سخت افزاری شود. انواع فن و رادیاتور خنک کننده موبایل به صورت جداگانه و بسیار با کیفیت نیز به فروش میرسند.

شما میتوانید با در نظر داشتن نوع دسته بازی که خریداری میکنید به خنک نگه داشتن موبایل نیز توجه کنید. در صورت خریداری تریگر فن خنک کننده موبایل را هم جداگانه خریداری کنید و در غیر اینصورت دسته بازی موبایل فندار تهیه کنید. یکی از مدل های جدید دسته فن دار کالاف و پابجی که به تازگی روی فروشگاه اینترنتی پابجی دونی موجود شده که تکنولوژی شلیک رگباری لیزری و فن خنک کننده را یکجا دارد، دسته بازی موبایل لیزری فن دار مدل H8 اورجینال میباشد.

جمع بندی

حالا میدانیم که با داشتن چه تجهیزاتی میتوانیم گوشی هوشمند خود را به یک کنسول بازی قابل حمل تبدیل کنیم تا در هر مکان و هر زمان به سرعت آماده‌ی بازی کردن با دوستان و یا بتل های نفسگیر سولو بشویم!

پابجی دونی مرکز تخصصی تجهیزات حرفه‌ای موبایل میباشد که با داشتن با کیفیت ترین محصولات در متنوع ترین مجموعه ممکن از دسته بازی موبایل معتبر و اورجینال تا هدست گیمینگ فوق حرفه‌ای سعی دارد تا به راحتی موبایل گیمینگ را به صورت روزمره و یا حرفه‌ای انجام دهید و از بازی کردن با موبایل خود کاملا لذت ببرید!

در دنیای گیمینگ حس و حال گیمر و راحتی او حین بازی یکی از مهم ترین اصول است. با بررسی و خریداری دسته بازی موبایل و خنک کننده موبایل مناسب برای گوشی موبایل خود و داشتن یک جفت کاور انگشتی گیمینگ حرفه‌ای آماده‌ی تمرین و گیم پلی با کیفیت، کسب تجربه و مهارت و سرعت عمل ویژه‌ای نسبت به دیگر پلیر ها شوید! قطعا تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی میتوانند بهترین همراه در دنیای حرفه‌ای بازی با موبایل باشند.


۲ thoughts on “تبدیل گوشی موبایل به کنسول بازی قابل حمل – تجهیزات پابجی و کالاف دیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *