بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین گان های پابجی Pubg و کالاف دیوتی Call Of Duty موبایل سال ۲۰۲۲

بازی های محبوب PUBG موبایل و Call Of Duty موبایل دارای ویژگی ها و امکانات بسیار جذابی هستند که طرفداران خود را برای بازی کردن همیشه مشتاق و هیجان زنده نگه می‌دارند. یکی از این موارد جذاب، گان های پابجی و کالاف دیوتی است. جالب است بدانید که تمامی یا اکثر این اسلحه ها از روی نمونه‌های واقعی طراحی و وارد بازی شده‌اند. دقت و نکته سنجی سازنده‌های این دو بازی به قدری بالاست که نه تنها ویژگی های ظاهری این اسلحه ها مشابه اسلحه های دنیای واقعیست، بلکه صداگذاری این اسلحه ها به گونه‌ای انجام شده است که تا حد امکان شبیه صدای واقعیشان باشد. (پابجی موبایل گان ها و گیم پلی های واقعی تری نسبت به کالاف دارد.)

انتخاب سلاح مناسب در پابجی و کالاف دیوتی موبایل می‌تواند نبرد های شما را به پیروزی های شیرین مبدل سازد. در این دو بازی، سلاح های بسیار زیادی با قدرت‌ها، ضمایم و پوسته‌های متنوع وجود دارد، بنابراین گاهی ممکن است موبایل گیمرها گیج شوند که دقیقا کدام اسلحه ها در این دو بازی بهتر از بقیه هستند و باید کدام گان های PUBG و Call of Duty موبایل را انتحاب کرده و یا لوت کنند. در این مقاله پابجی دونی به معرفی ۱۰ اسلحه برتر پابجی و کالاف موبایل می‌پردازیم تا بتوانید در بازی های سولو و یا اسکوآد خود، تصمیم گیری های بهتری داشته باشید.

بهترین اسلحه های پابجی PUBG موبایل

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

M416

اسلحه M416 پابجی موبایل یک اسلحه بسیار محبوب میان پلیرهای حرفه‌ای پابجی موبایل است. این گان دارای بهترین تعادل از نظر آسیب وارد شده به انمی یا همان Damage و همینطور لگد دارد. همچنین این گان با تجهیزات جانبی و ضمایم متعددی سازگار است. اسلحه M416 پابجی موبایل برای درگیری های میان برد مناسب بوده و حتی با اسکوپ ۴ برای فاصله‌های دورتر به کمک پلیر ها می‌آید.

جهت استفاده بهینه تر از این گان بهتر است که برای شلیک های دورتر بهتر، به افت ارتفاعی گلوله یا Bullet drop توجه کنید و نشانه‌گیری بالا‌تری را در نظر داشته باشید. همچنین با ضمایم مناسب و یا شلیک به حالت خوابیده می‌توانید لگد این اسلحه را تا حدی کنترل کنید.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

M762

اگر از فاصله نزدیک با انمی روبه‌رو شدید و به گان M762 مجهز بود، بهتر است در سریع‌ترین زمان ممکن از او دور شوید! این تفنگ پابجی موبایل، یکی از تهاجمی ترین آن هاست که مقدار بسیار زیادی آسیب یا Damage را به انمی وارد می‌کند. اما بسیاری از پلیرها از دقت کم این اسلحه به دلیل لگد بسیار زیادی که دارد گله می‌کنند.

نگران نباشید. کافیست این اسلحه قدرتمند PUBG را به ضمایم درست همچون Stock و Grip مجهز کرده تا بتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. با کنترل کردن لگد این گان، پخش شدن تیرها را نیز به خوبی کاهش می‌دهید. اسلحه M762 با یک اسلحه ماشین گان، به بهترین جفت اسلحه برای نبرد های میان بردتان تبدیل خواهد شد.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

Groza

گان Groza در پابجی موبایل، عموما دست کم گرفته می‌شود. این اسلحه با داشتن میزان آسیب یا Damage بسیار زیاد و در عین حال لگد کم‌تر نسبت به اسلحه‌های دیگر، در دسته‌ی Assault rifles یا اسلحه های تهاجمی، بالاترین حد تعادل را داراست. همچنین این گان فوق العاده نسبت به باقی اسلحه‌های بازی، سبک تر بوده که باعث نخواهد شد تا سرعت حرکتتان در بازی کاهش پیدا کند.

اسلحه Groza همچنین دارای سرعت پرتاب تیر یا Firing rate بیش‌تریست که در کنار لگد کم و پخش شدن کمتر تیرها، آن را به یکی از بهترین اسلحه‌ها برای مقابله سریع با حریفان تبدیل می‌کند. پیدا کردن این گان در طول بازی امری دشوار است، اما اگر آن را حین لوت کردن پیدا کردید، مطمئن باشید که یک سلاح قابل اعتماد برای برنده شدن در دست دارید.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

AWM

بی شک AWM بهترین تک تیرانداز بازی Pubg Mobile است. این گان به حدی قدرتمند است که با یک شلیک به هر نقطه‌ای از بدن می تواند به شدت به حریف آسیب برساند و یا حتی در موقعیت های خاص آن ها را در لحظه از پا دربیاورد. اگر چه، پیدا کردن این اسلحه در حین بازی بسیار دشوار است، و احتمالا تنها با لوت کردن ایردراپ یا انمی به آن دسترسی پیدا می‌کنید.

حتی اسلحه های جدید و به روز PUBG موبایل نمی توانند با این تفنگ هیولا مقایسه شوند. تنها نکته‌ای که باقی می‌ماند تا درباره این اسلحه بسیار کشنده بگوییم، این است که هرگز در درگیری های نزدیک ریسک نکنید و از این اسلحه استفاده نکنید. سرعت پرتاب تیر این اسلحه به دلیل تک تیر بودن بسیار پایین بوده و اگر در مقابل شلیک های گان های تهاجمی قرار بگیرید احتمال اینکه جان سالم به در ببرید بسیار کم است.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

UZI

درست است که اکثر پلیر ها – به اشتباه – اهمیت چندانی به UZI نمی‌دهند؛ اما این مسئله، حقیقتی که UZI یک اسلحه SMG خارق العاده‌ است را انکار نمی‌کند! بسیار از پلیر ها پس از پیشرفت کردن در بازی PUBG Mobile ، این گان ارزشمند را برای سلاح‌های بزرگتر و محبوب‌تر دور می‌اندازند. این در حالیست که UZI با وجود داشتن میزان آسیب یا Damage کم‌تر، سرعت شلیک بسیار بالایی دارد که با داشتن ضمیمه خشاب مناسب می‌تواند انمی را به راحتی از پا دربیاورد.

وزن سبک تر و طراحی کوچک این اسلحه به شما این امکان را می دهد تا به سرعت از آن استفاده کنید، زیرا زمان واکنش شما را هرگز کاهش نمی دهد. تنها نکته‌ی دیگری که باید حتما در نظر داشته باشید این است که باید این گان را حتی اگر به بهترین ضمایم مجهز کرده‌اید، باید به عنوان یک گان فرعی و ثانویه بردارید. مگر آن که در استفاده از آن بسیار حرفه‌ای بوده و تبحر خاصی داشته باشید.

بهترین گان های کالاف دیوتی Call Of Duty موبایل

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

M13

اسلحه M13 ، یکی از بهترین تفنگ های تهاجمی کالاف دیوتی موبایل است. زمانی که این گان در سال ۲۰۱۹ در بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار گرفت، به محبوبیت زیادی رسید. و با در نظر گرفتن این محبوبیت، M13 به Call of Duty Mobile نیز افزوده شد.

بزرگترین مزیت این تفنگ این است که یکی از آسان‌ترین تفنگ‌ های تهاجمی یا Assault rifles برای پلیرهای تازه‌کار است. علاوه بر این، با داشتن ۲۴ امتیاز Damage یا آسیب، ۵۶ امتیاز دقت شلیک و ۸۸ امتیاز سرعت پرتاب تیر، M13 یک اسلحه متعادل با عملکرد بسیار خوب در بازیست. برای باز کردن قفل این اسلحه، کافیست چالش های فصلی را تکمیل کنید. خوشبختانه، این چالش ها خیلی دلهره آور نیستند و می توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

DR-H

گان DR-H کالاف موبایل، اغلب به عنوان یکی از بهترین تفنگ های تهاجمی در بازی کالاف موبایل معرفی می شود. برای باز کردن قفل این تفنگ باید به حداقل سطح ۲۱ در Battle Pass فصل ۸ برسید.

این اسلحه برای درگیری های میان برد ایده‌آل است و با ضمایم و اتصالات درست می توانید این اسلحه را به یک تفنگ بی رقیب تبدیل کنید.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

M4LMG

همه می‌دانید که استفاده مناسب از اکثر مسلسل های سبک به دلیل کنترل سخت و میزان لگد بالا، دشوار است. همچنین اگر ماشه آن ها را برای طولانی مدت بفشارید، در اکثر موارد، سرعت پرتاب بالای آنها می تواند منجر به پاشیدن گلوله ها در جهات مختلف شود.

در حالی که کاهش لگد برای ماشین گان های سبک تقریبا غیر ممکن است، اما با گان M4LMG ، علاوه بر این که حداکثر کنترل را دارید، بلکه در درگیری های فاصله نزدیک می‌توانید به راحتی انمی را وحشت زده کنید!

برای باز کردن قفل اسلحه M4LMG کالاف دیوتی موبایل، باید به سطح ۹ برسید، که کار خیلی سختی نیست.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

DL Q33

یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز Call of duty موبایل، DL Q33 است. بهترین بخش آن این است که برای باز کردن قفل این اسلحه اصلاً لازم نیست کاری کنید زیرا از ابتدای بازی در دسترس شماست. با این حال، مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید. این تفنگ تک تیرانداز بیش از 4 فصل در Call of Duty Mobile در صدر اسلحه‌های اسنایپر قرار گرفته. این گان تک تیر انداز با ضمایم صحیح حتی بهتر هم می‌شود.

بهترین گان های پابجی و کالاف دیوتی موبایل

Razorback

گان Razorback یک مسلسل فوق العاده و آینده نگرانه است. شما می‌توانید پس از رسیدن به سطح ۵۵ در بازی، قفل آن را باز کنید. این اسلحه معمولا با برخی از تفنگ‌های تهاجمی یا Assault rifles در بازی مقایسه می‌شود، زیرا میزان لگد آن کم تر از باقی ماشین گان هاست.

این مسلسل در چندین زمینه کلیدی برتری دارد و حتی در زمینه دقت شلیک، با برخی از بهترین گان های بازی رقابت می‌کند. این ماشین گان در نبرد های فاصله نزدیک، انمی ها را نابود خواهد کرد!

نتیجه گیری: کدام اسلحه ها را برداریم؟

در حالی که برای بیش‌تر شما این لیست منطقی و درست به نظر می‌آید، احتمال دارد برای برخی دیگر، این لیست نسبتا نامناسب باشد. حقیقت اینجاست که درست است که گان های پابجی و کالاف بر اساس امتیاز میزان آسیب، دقت و سرعت شلیک در هر گروه گان ها (تهاجمی، SMG، ماشین گان، تک تیر انداز و…) رده‌بندی می‌شوند، اما گاهی بهترین گان ها از نظر امتیاز دریافتی، بهترین گان برای سبک بازی شخص شما نخواهند بود.

اسلحه هایی که در این مقاله توسط تیم پابجی دونی معرفی شد، بر اساس امتیاز و میزان کاربردی بودن آن ها برای پلیرها رتبه بندی شده‌ است. شما پس از شروع به بازی در پابجی و کالاف دیوتی موبایل، و حرفه‌ای شدن در این بازی ها، به لیست شخصی و دقیق‌تری از گان های مورد علاقه خود خواهید رسید.

برخی از آن ها ممکن است بیش‌ترین امتیاز و محبوبیت را داشته باشند و برخی امکان دارد چون با آن ها راحت تر هستید و در سبک بازی شما نقش اساسی ایفا می‌کنند، جزو اولویت های شما باشند. به طور مثال برخی در بازی، بیش‌تر در نقش اسنایپر تیم هستند و M24 و یا AWM را به طور قطعی به عنوان اسلحه اصلی لوت می‌کنند و برخی سبک بازی تهاجمی دارند و ترکیبی از اسلحه تهاجمی+ SMG و یا تهاجمی+ماشین گان سبک را لوت می‌کنند. شما هر چه در این بازی ها با تجربه تر شوید، با دقت بهتری به لیست اسلحه های مناسب برای بازی خود دست پیدا خواهید کرد.

همچنین لازم به ذکر است که بدون شک اسلحه هایی که به طور مشترک در هر دو این بازی ها قرار دارند هم از بهترین گان ها با بالاترین امتیاز ها هستند. آن ها به دلیل محبوبیت زیادی که دارند همیشه به طور پیشفرض در لیست بهترین گان های پابجی و کالاف قرار دارند. برخی از این اسلحه های مشترک معروف شامل AK-47/AKM ، M16/M16A4 و… هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *