کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

۷ اشتباهی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می‌شوند و راه های جلوگیری از آن

هر بازی، قوانین خودش را دارد و باید بدانید که پیش از ایجاد اکانت باید آن ها را مطالعه کرده و با قوانین و شرایط تعیین شده‌ی آن بازی موافقت کنید. مطالعه و یا دانستن همه‌ی این موارد و به خاطر سپردن آن ها می‌تواند برای همه‌ی ما چالش برانگیز باشد. اما لازم است همه‌ی شما چند نکته مهم که می‌تواند اکانتتان را به خطر بیاندازد را بدانید. انجام این کارها و یا رعایت نکردن یک سری از اصول در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile می‌تواند موجب بن شدن (مسدود شدن) اکانت شما به طور موقت یا دائمی شود. بن شدن اکانت بسیار ناراحت کننده است، به خصوص اگر اکانت قدیمی و قدرتمندی داشته باشید. برای دانستن ۷ مورد اصلی که باعث بن شدن اکانت ‌پابجی Pubg می‌شوند تا انتهای این مقاله همراه تیم پابجی دونی باشید!

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

استفاده از انواع چیت Cheating

در حال حاضر، برنامه‌های غیرقانونی زیادی برای تسهیل بازی بازیکنان در بازی PUBG Mobile ایجاد شده است. به طور مثال چیت‌ها یا تقلب‌ها، و مودها در PUBG Mobile ، که می‌توانید آنها را در اینترنت پیدا و دانلود کنید و یا از طرق دیگر آن ها را تهیه کنید. اگر با استفاده از این برنامه‌ها روی بازی خود تأثیر بگذارید، امکان دارد که گرفتار شوید و حساب کاربری پابجی موبایل شما برای همیشه مسدود شود.

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

توهین به بازیکن های دیگر

برای ایجاد یک محیط بازی سالم و فضای مثبت، PUBG Mobile برای بازیکنانی که از کلمات زشت، نژادپرستانه و… استفاده می‌کنند مجازات تعیین کرده است. اگر در چت نوشتاری و یا به شکل گفتاری با هم تیمی ها یا بازیکنان دیگر توهین کنید، گرفتار مجازات های سختی خواهید شد. امکان مسدود شدن اکانت پابجی به طور وقت یا دائمی با تکرار این کار وجود دارد.

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

سوءاستفاده از باگ های بازی پابجی موبایل Pubg Mobile

هر بازی دارای خطا هایی به نام باگ یا گلیچ است که باعث می شود برنامه از مسیری که قرار دارد خارج شود. اگر باگ یا اشکالی در بازی پیدا کردید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را از طریق خدمات مشتری به PUBG Mobile گزارش دهید. شما با گزارش دادن این باگ ها، به PUBG Mobile کمک می کنید تا به بازی بهتری تبدیل شود. از طرفی اگر از این باگ ها سوء استفاده کنید و برای نفع شخصی از آن ها استفاده کنید، اکانت شما بن خواهد شد.

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

آسیب زدن به هم تیمی، حتی برای تفریح

کشتن هم تیمی ها بسیار غیرمنطقی است زیرا فقط به شما و تیمتان ضرر می رساند. با این حال هنوز هم بازیکنانی هستند که هم تیمی های خود را برای تفریح کردن و ​​یا ترول می کشند! اگر عمداً به این کار ادامه دهید، با مسدود شدن دائمی اکانت پابجی Pubg Mobile مجازات خواهید شد.

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

افشا کردن اطلاعات اکانت دیگران بدون اجازه

افشا کردن اطلاعات اکانت دیگران در پابجی موبایل PUBG Mobile، بدون اجازه آن ها، یک عمل مجرمانه است. بنابراین بهتر است حتی به این کار فکر هم نکنید، زیرا نه تنها اکانت شما به طور دائمی بن می‌شود، بلکه می‌تواند برای شما عواقب دیگری را نیز به همراه داشته باشد.

کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

خرابکاری در سرور های پابجی

این کار یکی از اعمال مجرمانه در دنیای اینترنت است. خرابکاری و دست بردن در سرور ها و تغییر داده های PUBG Mobile به عنوان یک نقض شدید حق کپی برداری اعلام شده است. با این کار نه تنها اکانت شما مسدود می‌شود بلکه امکان دارد که شرکت PUBG Mobile از شما شکایت کند.

استفاده از آی دی و نام های نامناسب

اکانت هایی که با کلمات رکیک و زشت نامگذاری می‌شوند، خطر مسدود شدن دارند. شما نباید در آی دی اکانت خود از کلمات نامناسب، اسم اشخاص، کلمات توهین آمیز به شرکت پابجی موبایل و … استفاده کنید. یک گیمر حرفه‌ای و با اخلاق همیشه در انتخاب اسم خود در بازی های مختلف دقت می‌کند. زیرا آی دی هر گیمر نشان دهنده شخصیت اوست.

نتیجه گیری: با شناخت قوانین پابجی موبایل، اکانت خود را در امان نگه دارید

همان طور که پیش از این گفتیم، آگاهی از قوانین یک بازی امر مهمیست که شاید خیلی از اوقات به راحتی از کنار آن عبور می‌کنیم. ناک کردن هم تیمی ها، شوخی با کلمات رکیک یا نژادپرستانه و یا توهین به پلیر های دیگر،‌ممکن است در حین بازی خنده دار و یا سرگرم کننده به نظر بیاید. اما حقیقت این است که هر کدام از این کار ها خطر بن شدن اکانت شما در بازی مورد علاقه‌تان را به همراه خواهد داشت. بازی های آنلاین هم مانند دنیای واقعی، انسان های واقعی دارد و باید برای داشتن جو سالم و محیطی آرام، به یکدیگر احترام بگذاریم.

One thought on “کار هایی که باعث بن شدن اکانت پابجی موبایل PUBG Mobile می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *