باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

شایعات و باور های غلط درباره بازی پابجی موبایل Pubg Mobile

آیا از روی رد زون می‌شود جای دقیق انمی ها را تشخیص داد؟ آیا می‌شود با یک ترفند مشخص، همیشه از کوکتل مولوتوف جان سالم به در ببریم؟ همه‌ی ما تا به حال از بازیکن های مختلف مبتدی تا حرفه‌ای، باورها یا ترفندهایی را شنیدیم که دقیق نمی‌دانیم که واقعیت دارند یا نه. کدام باور های غلط درباره پابجی را نباید بپذیریم؟

توی این مقاله پابجی دونی، قرار است که ۵ باور غلط درباره پابجی را معرفی و به شما اعلام کنیم. این موارد به طور ۱۰۰ درصدی با امتحان کردن آن ها و بررسی های انجام شده، رد شده‌اند.

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

رد زون در پابجی Pubg جایی میوفته که انمی هست – باور های اشتباه درباره پابجی

به باور خیلی از پلیر های پابجی موبایل PUBG Mobile، رد زون روی نقطه‌ای از نقشه قرار می گیرد که ترافیک انمی ها در آن نقطه بیش‌تر است. اما در حقیقت شما نمی‌توانید محل انمی ها را از رد زون بفهمید. رد زون ها به طور تصادفی روی نقشه قرار می‌گیرند و به هیچ وجه نشانگر محل یا محدوده‌ی دقیق انمی ها نیستند. پس هیچ وقت از روی رد زون به منطقه‌ای حمله نکنید و با فکر و نقشه‌‌ی درست بازی کنید و حساب شده حرکت کنید.

مشخصات و خرید انواع عرقگیر انگشتی و کاور انگشتی گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

ایردراپ هرجا بیوفته، زون بعدی اونجاست

شما نمی‌توانید با محل افتادن ایردراپ ها، پیشبینی کنید که منطقه امن یا Safe Zone کجا خواهد بود. شاید از بسیاری از هم تیمی های خود شنیده باشید که باید به سمت دراپ حرکت کنید تا داخل منطقه امن هدایت شوید. این در حالیست که ایردراپ ها به صورت تصادفی در آسمان رها می‌شوند و حتی گاهی بیرون از منطقه امن و یا در آب فرود می‌آیند!

مشخصات و خرید انواع هدست و هندزفری گیمینگ اصل و اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

بعد از ۵ بار ناک شدن، اگه ناک بشی، در جا می‌میری

اکثر پابجی پلیر ها بر این باورندکه اگر ۵ بار یا بیشتر ناک بشوند، هم تیمی فرصت ریوایو کردن نخواهد داشت و در جا خواهند مرد. در حقیقت شما هر بار فرصت زنده شدن را دارید. برای آنکه کم تر ناک شوید و شانس زنده ماندن بیشتری داشته باشید، بهتر است با نوشیدنی های انرژی زا و قرص های بازی، میزان انرژی کارکتر را بالا نگه دارید تا دیرتر ناک بشوید.

مشخصات و خرید انواع دسته بازی لیزری موبایل و دسته کالاف و پابجی لیزری اورجینال با ارزانترین قیمت و ارسال فوری

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

توی زون آخر اگر دو نفر هم زمان با هم بمیرن، نتیجه مساوی می‌شه

این باور غلطی است که میان بازیکنان مبتدی پابجی موبایل رایج است. پابجی موبایل در نهایت یک نفر را که دیرتر مرده برنده اعلام می‌کند. حتی اگر چند میلی ثانیه دیرتر مرده باشد. زیرا بازی پابجی موبایل تنها یک نفر / یک تیم برنده دارد و هیچگاه دو نفر / دو تیم با هم برابر نخواهند شد.

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

اگه بپری، آتیش کوکتل مولوتف تو رو نمیکشه – شایعاتی درباره پابجی Pubg Mobile

همه‌ی پلیرها دنبال راهکاری هستند که به طور ۱۰۰ درصدی از آتش کوکتل مولوتف زنده بمانند. اما زنده ماندن از مولوتوف به میزان انرژی و سلامت شما در آن لحظه بستگی دارد. دراز کشیدن و یا بالا و پایین پریدن بعد از آتش گرفتن در بازی تضمینی برای زنده ماندن از مولوتف نیست. پس تا می‌توانید سعی کنید که در معرض آتش آن قرار نگیرید زیرا ریسک بزرگیست و بیشتر مواقع ناک خواهید شد.

باور های غلط درباره پابجی موبایل Pubg Mobile

کلام آخر

در بازی پابجی موبایل، مهارت و تجربه با بازی کردن مداوم به دست می‌آید. پس بهتر است به جای توجه به باورهای اشتباه و غلط اندازی که از روی حدس و گمان و یا شایعات پخش می‌شوند توجه نکنید. هر بازی قوانین خاص خودش را دارد و باید با تمرین سطح بازی خود را ارتقا دهید تا بتوانید روی بازی مسلط شوید و به خوبی از پس انمی ها بربیایید. از این به بعد هم هر یک از این باورهای غلط را شنیدید، حتما اعلام کنید که اشتباه هستند و باقی اعضای تیم را نیز آگاه کنید. باور های غلط درباره پابجی می‌توانند بازی شما را وارد حاشیه و بیراهه کنند. درست مانند پلیر هایی که در هر مچ به دنبال کیل کردن بات های بازی هستند!

برای ارتقا سریعتر سطح بازی و افزایش میزان تسلط و تمرکز بر روی فرمان های بازی بهتر است از انواع دسته بازی موبایل و تبلت، فن خنک کننده موبایل و تبلت، کاور و آستین انگشتی گیمینگ موبایل و یا انواع هدست و هدفون گیمینگ و یا ایرپاد و هندزفری گیمینگ استفاده کنید. زیرا هر گیمر حرفه‌ای، از ابزار گیمینگ مناسب استفاده می‌کند. با استفاده از این تجهیزات گیمینگ و دسته پابجی می‌توانید راحت تر، سریع تر و حرفه‌ای تر بازی را کنترل کنید و دیرتر خسته بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *